|
Brutalne wytrzepywanie kapitału! Grubasy zbierają tani kwit od panikarzy
|
~UbawPoPachy
|
3
|
2026-05-30 05:31
|
w ok 5 lat SBE stracił 90% w tym czasie WIG, WIG20 osiągnęły szczyty
|
akcjoinm
|
8
|
2026-05-28 22:00
|
|
cena
|
~weglarz
|
6
|
2026-05-28 12:26
|
Dlaczego Kierul ani nikt z Rady Nadzorczej nie kupuje akcji tej spółki?
|
akcjoinm
|
4
|
2026-05-27 15:47
|
|
Softblue rozwija EasyCall
|
~qaz
|
47
|
2026-05-27 07:41
|
|
O BOŻE + 3 % !! zwarjuje ze szczęścia ..
|
~bob
|
1
|
2026-05-26 09:22
|
|
Wyniki 1Q2026
|
~Weteran
|
8
|
2026-05-25 14:50
|
|
Wspaniałe wiadomości ...
|
~Bert
|
1
|
2026-05-25 14:07
|
|
Szybki powrót z piekła!Kto dobrał na samym dnie po-14%,to już jest na +!
|
~KakDzieweczkaKaraszo
|
4
|
2026-05-25 11:59
|
|
Czekam na formacje spodka 17.12.2015 -->5,99 pln
|
staryznajomy
|
188
|
2026-05-25 08:43
|
|
Otwarcie z dużą luka.
|
~Luka
|
23
|
2026-05-23 22:03
|
|
Mała technologiczna spółka z państwowym kontraktem!
|
~qaz
|
6
|
2026-05-22 14:30
|
Pozdro uśredniasz ? forumowa krzykaczkopieniaczko błehehe
|
akcjoinm
|
1
|
2026-05-22 14:16
|
|
Uciekać zaraz zacznie się panika sprzedaży.
|
~Belfer
|
1
|
2026-05-22 13:55
|
|
Jest umowa!!
|
~Zeus
|
9
|
2026-05-22 13:41
|
|
Stockwatch
|
~Asa
|
1
|
2026-05-22 10:54
|
|
Kontrakt ciekawy, ale potencjał zawarty jest w...
|
~OLO
|
5
|
2026-05-20 17:36
|
|
Ktoś mówił że już po euforii
|
~SaaS
|
2
|
2026-05-20 17:30
|
|
W ciągu jednej sesji +5% i -5% ...
|
~Bert
|
3
|
2026-05-20 17:28
|
|
I po euforii
|
~Denis
|
3
|
2026-05-20 09:05
|
|
UMOWA Z CEZ TO POCZĄTEK WIELKIEJ HOSSY AI NA NEWCONNECT!
|
~ToTheMoon
|
5
|
2026-05-20 06:57
|
|
Kiedy kasa z CeZ? Analiza faktów, kosztów i paniki słabych rąk.
|
~SaaS_SaaS_SaaS
|
6
|
2026-05-20 06:56
|
|
REALNE ATH – Dlaczego stare 6 zł to dzisiaj dopiero początek?
|
~Pozdro
|
8
|
2026-05-20 06:46
|
|
Koniec bzdur o strukturze. Cały zysk z CeZ zostaje w SoftBlue!
|
~SaaS_SaaS_SaaS
|
3
|
2026-05-19 17:38
|
|
Jeszcze dzis czerwien
|
~Ajshse
|
10
|
2026-05-19 17:29
|
Kierule wykończyły zarówno SBE jak i INM - już nic z tego nie będzie
|
akcjoinm
|
3
|
2026-05-18 18:45
|
|
kiedy zaczną się kwiki ubranych?
|
akcjoinm
|
4
|
2026-05-18 18:12
|
|
Kontrakt z CeZ to hit, ale uwaga na raport InventionMed! ⚠️
|
~Oppenheimer
|
4
|
2026-05-18 16:45
|
|
czy odkupie na kolejne kółeczko po 17-18 groszy?
|
akcjoinm
|
9
|
2026-05-18 16:38
|
Kierul wam nie da zejść z haka, nie po to sypał milionami akcji po 2 zł!
|
akcjoinm
|
1
|
2026-05-18 16:35
|