Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Brutalne wytrzepywanie kapitału! Grubasy zbierają tani kwit od panikarzy ~UbawPoPachy 3 2026-05-30 05:31
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum w ok 5 lat SBE stracił 90% w tym czasie WIG, WIG20 osiągnęły szczyty akcjoinm 8 2026-05-28 22:00
cena ~weglarz 6 2026-05-28 12:26
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Dlaczego Kierul ani nikt z Rady Nadzorczej nie kupuje akcji tej spółki? akcjoinm 4 2026-05-27 15:47
Softblue rozwija EasyCall ~qaz 47 2026-05-27 07:41
O BOŻE + 3 % !! zwarjuje ze szczęścia .. ~bob 1 2026-05-26 09:22
Wyniki 1Q2026 ~Weteran 8 2026-05-25 14:50
Wspaniałe wiadomości ... ~Bert 1 2026-05-25 14:07
Szybki powrót z piekła!Kto dobrał na samym dnie po-14%,to już jest na +! ~KakDzieweczkaKaraszo 4 2026-05-25 11:59
Czekam na formacje spodka 17.12.2015 -->5,99 pln staryznajomy 188 2026-05-25 08:43
Otwarcie z dużą luka. ~Luka 23 2026-05-23 22:03
Mała technologiczna spółka z państwowym kontraktem! ~qaz 6 2026-05-22 14:30
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Pozdro uśredniasz ? forumowa krzykaczkopieniaczko błehehe akcjoinm 1 2026-05-22 14:16
Uciekać zaraz zacznie się panika sprzedaży. ~Belfer 1 2026-05-22 13:55
Jest umowa!! ~Zeus 9 2026-05-22 13:41
Stockwatch ~Asa 1 2026-05-22 10:54
Kontrakt ciekawy, ale potencjał zawarty jest w... ~OLO 5 2026-05-20 17:36
Ktoś mówił że już po euforii ~SaaS 2 2026-05-20 17:30
W ciągu jednej sesji +5% i -5% ... ~Bert 3 2026-05-20 17:28
I po euforii ~Denis 3 2026-05-20 09:05
UMOWA Z CEZ TO POCZĄTEK WIELKIEJ HOSSY AI NA NEWCONNECT! ~ToTheMoon 5 2026-05-20 06:57
Kiedy kasa z CeZ? Analiza faktów, kosztów i paniki słabych rąk. ~SaaS_SaaS_SaaS 6 2026-05-20 06:56
REALNE ATH – Dlaczego stare 6 zł to dzisiaj dopiero początek? ~Pozdro 8 2026-05-20 06:46
Koniec bzdur o strukturze. Cały zysk z CeZ zostaje w SoftBlue! ~SaaS_SaaS_SaaS 3 2026-05-19 17:38
Jeszcze dzis czerwien ~Ajshse 10 2026-05-19 17:29
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Kierule wykończyły zarówno SBE jak i INM - już nic z tego nie będzie akcjoinm 3 2026-05-18 18:45
kiedy zaczną się kwiki ubranych? akcjoinm 4 2026-05-18 18:12
Kontrakt z CeZ to hit, ale uwaga na raport InventionMed! ⚠️ ~Oppenheimer 4 2026-05-18 16:45
czy odkupie na kolejne kółeczko po 17-18 groszy? akcjoinm 9 2026-05-18 16:38
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Kierul wam nie da zejść z haka, nie po to sypał milionami akcji po 2 zł! akcjoinm 1 2026-05-18 16:35
[x]
SOFTBLUE 0,44% 0,23 2026-06-25 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.