Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak się pojawi akcio vel zenezakcentu to hyenergy do piachu - przkeażcie technik-at 4 2026-03-26 20:15
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Kapitalizacja SBE to 24 mln a umowa podpisana na 23,5 mln hahahaha akcjoinm 2 2026-03-26 14:27
Niecierpliwi oddali w dołku ~hiena 4 2026-03-26 08:10
Dziś robimy na tej spółce zieleń. Ciśniemy na 0.25+ przynajmniej! ~Rezerwowy 3 2026-03-25 16:46
kurs tej spółki jest żenująco niski - bananowa giełda i SBE z C/WK 0,3 akcjoinm 3 2026-03-25 16:37
Ciekawie będzie na aillerion, sprzedają SM za ok 4 X kapitalizacji ~Als 2 2026-03-25 15:09
Mamy to!!! ~Igor 5 2026-03-23 20:24
Ciekawa współpraca z ElevenLabs? bezgarniakapl 2 2026-03-22 21:21
Odwołanie ~Abcdefg 7 2026-03-20 06:15
SAFE ~miszcz 6 2026-03-19 17:48
Lada dzień super info o podpisaniu kontraktu? ~Igor 1 2026-03-18 08:49
Witamy nowo ubranych,przedstawcie się ~Hak 10 2026-03-18 08:46
zrzut ~miszcz 11 2026-03-16 09:37
Tylko durny może teraz sprzedawać. ~Anders 5 2026-03-13 15:22
Zaczyna być ciekawie... Nie spada... ~Cynik 4 2026-03-13 09:58
Kontr-oferenci ~ładnykontrakt 5 2026-03-13 05:33
Dobrze to wygląda ~miszcz 1 2026-03-12 12:49
SBE ~Weglarz 10 2026-03-12 09:43
Coś nie chcę już spadać. ~Pozdro 10 2026-03-12 05:56
Akcio żyjesz po upadłości euco? technik-at 4 2026-03-11 20:56
0,42 jako opór ~miszcz 2 2026-03-11 20:54
Flaga? ~miszcz 4 2026-03-11 20:54
Wiecie już jaki tu cykl jest. ~Igor 5 2026-03-11 20:52
A to nie INM miał ciagnąć kurs SBE?:):):) vincent_v 4 2026-03-11 20:50
Airdron i innolot ~miszcz 3 2026-03-11 17:50
Spółka dostrzeżona + umowa kosmos ~Zarobiony 1 2026-03-11 09:51
To jak Panowie ? Dziś - 15 , 20 % ~Bob 10 2026-03-10 21:41
Polska to dziki kraj ~Banan 6 2026-03-10 19:48
Śmieszna kapitalizacja jak na taką umowe,powinna być z 80 mln zł ~wędka 6 2026-03-10 16:58
Żałosne naganianie na spadek ~Erl 9 2026-03-10 16:12
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.