Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Super info pod wywałkę makulatury ~maklerek 4 2017-04-06 07:32
Sensoft nie był poufny więc się ludzie czepiająq a teraz... ~Czarny_kot 2 2017-04-06 07:03
Nie zapominajcie o milionach nowych akcji ... ~mario 9 2017-04-05 23:37
Kwota umowy solidna ~src 1 2017-04-05 23:35
WZL mechanika i komunikacja + Softblue Sensory = 14 396 164,06 zł ~eo 1 2017-04-05 23:24
5.04.2017 Softblue Potężna umowa 16.149.900,00 brutto ~eo 8 2017-04-05 22:28
Dobre info ale chyba nikt nie czytał ~student 6 2017-04-05 22:00
I co z tego, że mają umowę, skoro zaraz wysyp tylu nowych akcji ~mario 2 2017-04-05 21:55
A jednak coś się dzieje w tej spółce ~Magnus89 1 2017-04-05 21:55
co tu taki marazm nastał ~Magnus89 6 2017-04-05 13:18
new connect to zaraza spółki startuja po kilka zł a koncza po kilka gr ~Marta 7 2017-04-05 08:10
Propozycje na nowe drony ~Tylko_obserwuje 3 2017-04-04 22:35
czy to trup? ~optymista 3 2017-04-04 13:50
kiedy wchodzą nowe akcje?? To jest jakoś blisko, prawda? ~optymista 29 2017-04-04 11:09
jak nowe akcje dopuszczą do obrotu to dopiero dostaniecie rozwodnienia ~Marta 17 2017-04-03 08:45
Czy ktoś wie.... ~Fortalez 5 2017-04-02 22:14
Kupilem troche tego szmelcu. Czuje ze bedzie kosmos ~ANTEK 3 2017-03-31 19:23
niedobrze..... ~optymista 4 2017-03-31 17:14
Wkurzonym polecam link poniżej ~ete 5 2017-03-31 14:41
Latający strażnik sprawdzi, czy w piecu spalane są śmieci ~qaz 1 2017-03-31 11:41
Subeli- kilka informacji....... ~inwestor 9 2017-03-31 09:42
Czy za ten fenomenalny obrót... ~Tylko_obserwuje 8 2017-03-30 12:40
Kiedy nowe akcje wejda wreszcie? ~Tylko_obserwuje 10 2017-03-28 21:28
Ocena wniosku - negatywna ~qaz 2 2017-03-28 19:57
Softblue To hiena cmentarna animator działający wyłącznie na szkodę ~sic 2 2017-03-28 15:51
Mają za mało pracowników? ~src 8 2017-03-27 11:50
Ilość naganiaczy na spadki jest zatrwzajaca ~Krystyna_Malinowska 25 2017-03-24 16:04
Czy miał już miejsce "wyszczał" kursu i mega wzrost na perełce? ~ratm 13 2017-03-24 13:08
kierule wogóle nie dbaja o kurs akcji ~ja 4 2017-03-24 10:59
Czy wy już sprzedajecie te nowe akcje w promocyjnej cenie ??? ~mark 15 2017-03-22 16:32
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.