|
Super info pod wywałkę makulatury
|
~maklerek
|
4
|
2017-04-06 07:32
|
|
Sensoft nie był poufny więc się ludzie czepiająq a teraz...
|
~Czarny_kot
|
2
|
2017-04-06 07:03
|
|
Nie zapominajcie o milionach nowych akcji ...
|
~mario
|
9
|
2017-04-05 23:37
|
|
Kwota umowy solidna
|
~src
|
1
|
2017-04-05 23:35
|
|
WZL mechanika i komunikacja + Softblue Sensory = 14 396 164,06 zł
|
~eo
|
1
|
2017-04-05 23:24
|
|
5.04.2017 Softblue Potężna umowa 16.149.900,00 brutto
|
~eo
|
8
|
2017-04-05 22:28
|
|
Dobre info ale chyba nikt nie czytał
|
~student
|
6
|
2017-04-05 22:00
|
|
I co z tego, że mają umowę, skoro zaraz wysyp tylu nowych akcji
|
~mario
|
2
|
2017-04-05 21:55
|
|
A jednak coś się dzieje w tej spółce
|
~Magnus89
|
1
|
2017-04-05 21:55
|
|
co tu taki marazm nastał
|
~Magnus89
|
6
|
2017-04-05 13:18
|
|
new connect to zaraza spółki startuja po kilka zł a koncza po kilka gr
|
~Marta
|
7
|
2017-04-05 08:10
|
|
Propozycje na nowe drony
|
~Tylko_obserwuje
|
3
|
2017-04-04 22:35
|
|
czy to trup?
|
~optymista
|
3
|
2017-04-04 13:50
|
|
kiedy wchodzą nowe akcje?? To jest jakoś blisko, prawda?
|
~optymista
|
29
|
2017-04-04 11:09
|
|
jak nowe akcje dopuszczą do obrotu to dopiero dostaniecie rozwodnienia
|
~Marta
|
17
|
2017-04-03 08:45
|
|
Czy ktoś wie....
|
~Fortalez
|
5
|
2017-04-02 22:14
|
|
Kupilem troche tego szmelcu. Czuje ze bedzie kosmos
|
~ANTEK
|
3
|
2017-03-31 19:23
|
|
niedobrze.....
|
~optymista
|
4
|
2017-03-31 17:14
|
|
Wkurzonym polecam link poniżej
|
~ete
|
5
|
2017-03-31 14:41
|
|
Latający strażnik sprawdzi, czy w piecu spalane są śmieci
|
~qaz
|
1
|
2017-03-31 11:41
|
|
Subeli- kilka informacji.......
|
~inwestor
|
9
|
2017-03-31 09:42
|
|
Czy za ten fenomenalny obrót...
|
~Tylko_obserwuje
|
8
|
2017-03-30 12:40
|
|
Kiedy nowe akcje wejda wreszcie?
|
~Tylko_obserwuje
|
10
|
2017-03-28 21:28
|
|
Ocena wniosku - negatywna
|
~qaz
|
2
|
2017-03-28 19:57
|
|
Softblue To hiena cmentarna animator działający wyłącznie na szkodę
|
~sic
|
2
|
2017-03-28 15:51
|
|
Mają za mało pracowników?
|
~src
|
8
|
2017-03-27 11:50
|
|
Ilość naganiaczy na spadki jest zatrwzajaca
|
~Krystyna_Malinowska
|
25
|
2017-03-24 16:04
|
|
Czy miał już miejsce "wyszczał" kursu i mega wzrost na perełce?
|
~ratm
|
13
|
2017-03-24 13:08
|
|
kierule wogóle nie dbaja o kurs akcji
|
~ja
|
4
|
2017-03-24 10:59
|
|
Czy wy już sprzedajecie te nowe akcje w promocyjnej cenie ???
|
~mark
|
15
|
2017-03-22 16:32
|