Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Lektura o sbe ~Cierpliwy 13 2017-04-07 14:05
softblue Animatorze bez honoru ile ci płacą za zwałę ~sic 1 2017-04-07 13:16
Tylko przerzucaja aby zachęcić leszcza.Ale nic z tego leszcz nie tyka. ~turboleszcz 4 2017-04-07 10:34
błagam, tylko nie znowu... ~optymista 9 2017-04-07 09:56
Softblue !!! rekordowa umowa 16mln!!! ~invest 19 2017-04-07 09:26
SOFTBLUE, trochę jestem rozczarowany waszym brakiem wiary ~Antoni 1 2017-04-07 09:25
Luka ~andre 7 2017-04-07 07:33
Analiza techniczna SoftBlue SA (SBE) przed sesją 7-04 ~okey 1 2017-04-07 06:31
tragednia spółłka .. ~Tomek 3 2017-04-06 21:09
No i fajnie,,, doji swieczka, ale jednak pokonalismy pewien opor :) ~o0o 2 2017-04-06 19:49
jutro powrót na 60gr ~Tomek 1 2017-04-06 16:52
SOFTBLUE - GÓRNE WIDŁY NA 0,90 !!! ~Niedźwiedź 3 2017-04-06 16:15
Softblue, kierunek 2 zł od teraz!!! ~Antoni 11 2017-04-06 15:56
SOFTBLUE - okazja na dziennym !!! ~Antoni 2 2017-04-06 14:54
kiedy akcje z emisji z PP wchodza na parkiet? ~o0o 8 2017-04-06 14:35
ZBIERAJĄ ~sztukmistrz 2 2017-04-06 14:26
podbitka o 3, 4 może 5 gr ~lili 5 2017-04-06 13:17
Obstawiam widły dolne.... ~cichy 3 2017-04-06 11:19
SOFTBLUE - umowa na taką kwotę co kapitalizacja! ~Nie_Uciągnę 1 2017-04-06 10:37
1 godz. i wciąż + 20% ~Magnus89 1 2017-04-06 10:03
takie info i już wywalanie hehehehehehe ~xxx 2 2017-04-06 09:59
I wracacie do bazy - tylko nie potratujcie się wywalając ~mario 5 2017-04-06 09:57
paskudna luka :( nie lubie tak ~o0o 1 2017-04-06 09:22
1 zlecenie 190k akcji +20% ~cierpliwy 1 2017-04-06 09:09
nagonka ~kamixil 2 2017-04-06 09:07
Heh jeb obserwator ~Re 5 2017-04-06 09:00
Dziś wywalanie makulatury po wyższych cenach - idealne do tego info ~mario 2 2017-04-06 08:53
czas zmiany trendu ? powrot w srednim terminie na 1,4 a w dluzszym na 3 ~o0o 4 2017-04-06 08:44
Dziś mogą ubierać?.Zachować ostrożność.Bo pod co kupować?.Wiecie? ~ciemno 4 2017-04-06 08:36
Przełomowy moment ~hubal 4 2017-04-06 08:23
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.