|
Lektura o sbe
|
~Cierpliwy
|
13
|
2017-04-07 14:05
|
|
softblue Animatorze bez honoru ile ci płacą za zwałę
|
~sic
|
1
|
2017-04-07 13:16
|
|
Tylko przerzucaja aby zachęcić leszcza.Ale nic z tego leszcz nie tyka.
|
~turboleszcz
|
4
|
2017-04-07 10:34
|
|
błagam, tylko nie znowu...
|
~optymista
|
9
|
2017-04-07 09:56
|
|
Softblue !!! rekordowa umowa 16mln!!!
|
~invest
|
19
|
2017-04-07 09:26
|
|
SOFTBLUE, trochę jestem rozczarowany waszym brakiem wiary
|
~Antoni
|
1
|
2017-04-07 09:25
|
|
Luka
|
~andre
|
7
|
2017-04-07 07:33
|
|
Analiza techniczna SoftBlue SA (SBE) przed sesją 7-04
|
~okey
|
1
|
2017-04-07 06:31
|
|
tragednia spółłka ..
|
~Tomek
|
3
|
2017-04-06 21:09
|
|
No i fajnie,,, doji swieczka, ale jednak pokonalismy pewien opor :)
|
~o0o
|
2
|
2017-04-06 19:49
|
|
jutro powrót na 60gr
|
~Tomek
|
1
|
2017-04-06 16:52
|
|
SOFTBLUE - GÓRNE WIDŁY NA 0,90 !!!
|
~Niedźwiedź
|
3
|
2017-04-06 16:15
|
|
Softblue, kierunek 2 zł od teraz!!!
|
~Antoni
|
11
|
2017-04-06 15:56
|
|
SOFTBLUE - okazja na dziennym !!!
|
~Antoni
|
2
|
2017-04-06 14:54
|
|
kiedy akcje z emisji z PP wchodza na parkiet?
|
~o0o
|
8
|
2017-04-06 14:35
|
|
ZBIERAJĄ
|
~sztukmistrz
|
2
|
2017-04-06 14:26
|
|
podbitka o 3, 4 może 5 gr
|
~lili
|
5
|
2017-04-06 13:17
|
|
Obstawiam widły dolne....
|
~cichy
|
3
|
2017-04-06 11:19
|
|
SOFTBLUE - umowa na taką kwotę co kapitalizacja!
|
~Nie_Uciągnę
|
1
|
2017-04-06 10:37
|
|
1 godz. i wciąż + 20%
|
~Magnus89
|
1
|
2017-04-06 10:03
|
|
takie info i już wywalanie hehehehehehe
|
~xxx
|
2
|
2017-04-06 09:59
|
|
I wracacie do bazy - tylko nie potratujcie się wywalając
|
~mario
|
5
|
2017-04-06 09:57
|
|
paskudna luka :( nie lubie tak
|
~o0o
|
1
|
2017-04-06 09:22
|
|
1 zlecenie 190k akcji +20%
|
~cierpliwy
|
1
|
2017-04-06 09:09
|
|
nagonka
|
~kamixil
|
2
|
2017-04-06 09:07
|
|
Heh jeb obserwator
|
~Re
|
5
|
2017-04-06 09:00
|
|
Dziś wywalanie makulatury po wyższych cenach - idealne do tego info
|
~mario
|
2
|
2017-04-06 08:53
|
|
czas zmiany trendu ? powrot w srednim terminie na 1,4 a w dluzszym na 3
|
~o0o
|
4
|
2017-04-06 08:44
|
|
Dziś mogą ubierać?.Zachować ostrożność.Bo pod co kupować?.Wiecie?
|
~ciemno
|
4
|
2017-04-06 08:36
|
|
Przełomowy moment
|
~hubal
|
4
|
2017-04-06 08:23
|