zero ruchów na spółce, brak wprowadzonych akcji i do tego zero informacji o działalności. Jedynie co to raport w maju, który jeśli nie będzie rewelacyjny to pozostaniemy na tych samych poziomach;/ a poźniej kolejne 3 miesiące oczekiwań i nadzieji na lepsze czasy. Żałuje zakupu SBE ;/ mam akcje od roku i zero tendencji do zmiany sytuacji, stabilny spadek.