Trzeba coś pomóc spółce, bo nic się nie dzieje. Zatem proponuje wymyślenie i produkcje:
a) AnalDron - do użytku prywatnego hobbystow. Główni beneficjenci re i cierpliwy
b) HajsDron - bedzie latal i probowal wyciagnac dotacje na nic nierobienie
c) ChuEmisjaDron - bedzie probowal wprowadzic akcje do obrotu od ponad pol roku
d) NegocjationsDron - bedzie negocjowal miesiacami i podpisywal listy intencyjne z dziwnymi spolkami.
Macie pomysly na jakies inne drony?