Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pomóżcie!! ~Tylko_obserwuje 3 2017-03-22 14:16
Po takim ostrym początku, czekam tylko na drugie górne widły ~Tylko_obserwuje 1 2017-03-21 09:25
Jestem pod wrażeniem ~cierpliwy 7 2017-03-20 17:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2017-03-20 15:53
jak szybko to fugazi dogoni ceną borutę czy bpc ? w miesiąc od wejścia ~xxx 16 2017-03-20 10:09
kiedy nowe akcje w obrocie ? ~pagid 1 2017-03-20 10:03
Softblue Animator tej spółki zawsze był zerem a teraz jest jeszcze szmat ~sic 1 2017-03-17 16:16
spadnie jeszcze?? ~optymista 7 2017-03-17 16:02
Polecam posłuchać od 2:01 (2:18) ~Tylko_obserwuje 22 2017-03-16 22:14
Jak ktoś dźwiga kursik kilkoma akcjami to jak myślicie........ ~logic 2 2017-03-16 21:27
Ładny sprzecik ~Szpieg 4 2017-03-14 20:42
Zaczynamy zabawe baranki 3..2..1 ~Tylko_obserwuje 20 2017-03-14 15:39
Czuje tutaj brown "kreche" ~Tylko_obserwuje 8 2017-03-14 15:17
To już teraz mamy z górki :) ~leon_amator 1 2017-03-14 14:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 22 2017-03-14 11:26
Oj naiwniacy kiepul robi z wami co chce ~Marta 12 2017-03-14 11:15
Status CBR uratowany ~qaz 7 2017-03-13 19:23
CB-R ~sb 20 2017-03-11 16:13
blueDust ok, troche pozno ,,,, ~o0o 15 2017-03-11 13:31
Sprężyna się napina :) ~mark 5 2017-03-11 13:30
Pytanie merytoryczne do klakierow braci ~Tylko_obserwuje 8 2017-03-10 18:25
Gazeta Pomorska Softblue zbada powietrze w Świeciu. ~eo 10 2017-03-09 16:59
Drony z Selgrosa ~Dronsky 15 2017-03-09 16:57
Skrajne oferty na inteligentne tablice i monitoring ~qaz 4 2017-03-09 09:04
No i co xxx? ~Re 2 2017-03-08 14:00
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 34 2017-03-08 13:36
niestety znowu lipa ~jaro 5 2017-03-08 07:55
Już za chwileczkę , już za momencik ... ~mark 7 2017-03-07 19:45
Pomoc dla obserwatora ~cierpliwy 5 2017-03-07 19:45
gdzie ta rakieta moi mili? ~optymista 5 2017-03-06 18:42
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.