Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
koleczka ~andre 6 2017-04-19 08:22
na te święta życzę wkońcu wzrostów w okolicy 10zł:) ~optymista 7 2017-04-17 11:34
borek kupisz po 60gr oddasz po 40gr i bedziesz zarobiony ~olooo 3 2017-04-15 18:03
tutaj można nieźle zarabiać ~borek 7 2017-04-15 17:47
Info issue bumech ~andre 3 2017-04-14 09:43
pocieszające jest to... ~optymista 4 2017-04-13 17:08
moze to ten kontrakt ~ja 2 2017-04-13 10:16
AT zaczynamy hosse pod kontraktyz MON ~Adam 5 2017-04-12 15:36
Na Borucie piszą że to o nich chodzi z tym kontaktem ~qaz 4 2017-04-12 14:17
Podobny cód na Borucie ~Ali 1 2017-04-11 23:04
Wycofali zlecenia sprzedaży i dźwigli kiloma akcjami..Aby leszcz się .. ~okulista 5 2017-04-11 21:27
Tajemnice z kim umowa? ~olo 16 2017-04-11 21:23
AT czyli witamy w hossie. ~Adam 10 2017-04-11 21:20
nie wierze ~cierpliwy 15 2017-04-11 16:51
to takie przykre ~optymista 3 2017-04-11 12:20
DLACZEGO TEN ŚMIEĆ TAK SPADA? POWINIEN ROSNĄĆ PO TAKIM INFIE ~sztukmistrz 2 2017-04-11 12:19
Wazne!!! ~Handlarz 3 2017-04-11 08:20
jaki kurs w pon? zjazd? góra? ~kondzio 10 2017-04-09 21:26
Dlaczego pozwalacie sie okradac? ~Antek 18 2017-04-09 20:15
Softblue Ustawić na 50gr z zniszczyć sp. powiązaną mafijnie ~sic 6 2017-04-08 21:09
zaraz dolne widły ~zx 3 2017-04-07 16:20
Kierul w RN Boruta Zachem ? ~borys 2 2017-04-07 15:26
69 zaraz 60 ~Tomek 2 2017-04-07 14:55
przekręt i nowe prawo ~9797 1 2017-04-07 14:47
0,6X na horyzoncie a za tydzień mozliwe 0,5X ~grubybędzieszchudy 3 2017-04-07 14:43
Panie. i Panowie po raz kolejny zostalismy zostalismy zrobieni w ... ~Antek 4 2017-04-07 14:34
Czy to umowa z Boruta Zachem ? ~borys 1 2017-04-07 14:30
Lektura o sbe ~Cierpliwy 13 2017-04-07 14:05
softblue Animatorze bez honoru ile ci płacą za zwałę ~sic 1 2017-04-07 13:16
Tylko przerzucaja aby zachęcić leszcza.Ale nic z tego leszcz nie tyka. ~turboleszcz 4 2017-04-07 10:34
[x]
SOFTBLUE -3,07% 0,22 2026-06-25 09:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.