Podobne powalające info było na BRU ogłoszono w 15r że jest kontrakt na 100 ton wytwarzanego tam produktu , kontrakt z Arabami. Minęły 2 lata i cisza, żadnego dementi, sprostowania, żadnego kontraktu. A wpuszczone w akcje rozeszły się jak ciepłe bułeczki.
Ale nadzieja umiera ostatnia , może tu będzie inaczej (?)