Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Krótkie pytanie ~Tylko_obserwuje 3 2017-05-18 21:50
widać umowa ciągnie kurs do góry xD ~optymista 7 2017-05-17 17:57
SoftElectro ~qaz 1 2017-05-17 08:13
a co z tymi 6 min USD ? już rok minął ~xxx 7 2017-05-15 18:20
jaki kurs w poniedziałek ????? latynos99 6 2017-05-14 21:31
raport w poniedziałek na zamknięciu... ~wiem 2 2017-05-12 22:39
Super news 06052017 ~Macier 13 2017-05-12 08:08
***BAR***BAR***BAR*** ~Osa 1 2017-05-12 07:50
raport i co dalej ~optymista 1 2017-05-08 10:30
bedzie nowa enisja! ~zizu 8 2017-05-06 22:20
czy można podać do sądu? ~inwestor 11 2017-05-06 22:20
A Wy naiwniacy oddajecie akcje hahaha ~Tylko_obserwuje 6 2017-05-05 23:59
UMOWA NA 16 MLN a kapitalizacja 15,9 MLN !!!! masakra ~ja 6 2017-05-04 22:08
Kiedy raport??? Bedzie kiepski ~Bartek 7 2017-05-04 21:53
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Ciekawy artykuł... w końcu jakiś pozytyw olender73 2 2017-04-30 11:09
Niedopuszczenie akcji do obrotu ~Majkel 2 2017-04-28 11:16
Bawią się wolumenem, a leszcz oddaje. :D ~Nie_Uciągnę 7 2017-04-28 10:48
nowe akcje ~andre 1 2017-04-28 08:41
Na Śląsku ..! ~Softblue 5 2017-04-27 23:38
Ktoś próbował uciekać ale popytu brak. ~Maxior 7 2017-04-27 18:29
Zabawa - co jesli info o kontrakcie to prawda ~Majkel 3 2017-04-27 15:50
to co teraz? Czekamy na raport? ~optymista 10 2017-04-26 08:34
widzę że za dwa lata też taki kurs bedzie hehehe ~zenek 1 2017-04-24 09:46
PÓŁNOC ~AS 14 2017-04-23 22:09
akumacja ~andre 6 2017-04-21 17:19
niestety uzbierałem tylko 80 000 po 64 gr Chce wiecej ~leonZawodowiec 13 2017-04-21 12:14
Softblue Blue Dust w akcji ~mechsio 7 2017-04-21 09:38
mam ochote kupic pakiet 100.000 spólka mocno niedowartosciowana ~leonZawodowiec 16 2017-04-20 20:04
myśle, że zaczynamy nowy trend! ~optymista 6 2017-04-19 17:19
koleczka ~andre 6 2017-04-19 08:22
[x]
SOFTBLUE -5,39% 0,23 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.