że wybicie było na wolumencie 1,2mln, gdzie spadek do 60gr to obrót tylko 400 tys. akcji. 800 tys. akcji ktoś nadal posiada, a do kursu 1.00 ujawnione tylko 430 tys. akcji. Myśle, że będzie teraz up:) zaczyna sie skupowanie i nadal wykorzystywane jest nadszarpnięte zaufanie. Gdybym był grubasem to jednorazowo wykupiłbym mega dużo akcji i poźniej spowodował spadek (tutaj to nie trudno, bo już 3 razy tak się zdarzało) i teraz sukcesywnie odbierać:) teraz to jest ten moment!