Forum giełdowe spółki RELPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
INGSecurities o Relpolu (od 16 minuty)... czy w końcu doczekamy się... ~RelekPn 1 2016-02-24 20:17
dlaczego ???? ~polon 25 2016-02-20 19:18
pozbyłam się badziewia ~żaranka 23 2016-01-17 13:51
Czy Relpol będzie zarabiał na wojnie ? ~polak 8 2015-11-14 18:16
Spółka dnia: Relpol ~maciej 7 2015-11-07 17:50
,,Wynik wyborów dobry dla małych spółek o polskim kapitale” – analityk. ~Inwestor 1 2015-10-26 16:51
Kierunek jest jeden... po takim okresie stagnacji należy się tej spółce ~kierunek 5 2015-09-17 15:32
czy cos się wydarzy ? ~relpolek 7 2015-09-02 22:09
DM Millennium podnosi wycenę Relpol do 10,4 zł ~RELPOL 41 2015-08-09 21:42
oddawać moją kasę ~żaranka 2 2015-08-09 18:41
Papier wart 9 - 10 zł !!! ~miro 10 2015-08-09 13:01
Relpol wśród 6 ,,fundamentalnych pereł” (metoda 3 kryteriów) - analityk ~Inwestor 11 2015-08-09 09:12
Przebudzenie RELPOL'a !!! :) Jedziemy na 8,86 zł i dalej :)... ~przebudzenie 5 2015-08-07 16:52
Prawdziwa jazda dopiero przed mami, wyniki są dobre ~hehe 6 2015-07-27 15:48
RELPOL - rekomendowana wypłata dywidendy 0,38 zł na akcje ! milion_dolars 7 2015-07-26 21:40
to śmiecisko nie rosło a tylko spada @@ ~miro 3 2015-07-25 21:57
Próba powrotu do trendu wzrostowego ~wzrosty 2 2015-07-24 07:58
A co mnie obchodzi kurs Relpola? ~pies ogrodnika 21 2015-07-23 21:08
Relpol śpi ~żaranka 6 2015-07-23 20:36
JUZ WAIDOMO .... ~relpol 4 2015-06-26 10:48
Dlaczego runął kurs Relpolu ?????? ~rlp 10 2015-06-18 12:01
Dla przypomnienia... dywidenda na Relpolu to 0,38 zł/akcja ~przebudzenie 1 2015-06-01 13:36
Kiedy walne ! - czy bedzie dywidenda z akcji Relpol ~waldiZ 4 2015-05-14 11:11
CZAS NA RELPOL - panie prezesie czakamy na dywidendę !!!! ~RLP 3 2015-05-04 20:20
Jaka dywidenda dla akcjonariuszy RELPOL SA ~SZWARC 6 2015-05-03 06:58
Nie chce wywoływać wilka z lasu ale jeżeli Putin zaatakuje Ukrainę... ~fabryka 6 2015-04-06 08:15
Jutro wyniki... ale sie dzisiaj "dzieje" z kursem :O ~kurs 2 2015-03-04 12:35
Relpol: Akwizycje pozostają sprawą otwartą... wywiad z Prezesem... ~akwizycjęrelpola 1 2015-02-27 09:08
Nareszcie ruszył ten muł !!! Dzisiaj +12,58 zł a cena docelowa 10,40 zł ~ruszyłmuł 2 2015-02-26 19:35
Jedziemy na rekomendację Millenium 10,40 zł ??? ~rekomendacja 1 2015-02-26 09:03
[x]
RELPOL 1,07% 5,66 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.