|
ratunku !!! bralem po 25 a ma byc 5
|
~1111
|
5
|
2011-12-06 12:40
|
|
Jak to ktoś z foruma mówił, kiedyś
|
~V41
|
1
|
2011-12-06 12:39
|
|
nikt się z wami nie liczy , nikt
|
~ddddd
|
1
|
2011-12-06 12:35
|
|
odbijamy do 15 korekcyjnie
|
~konkret
|
5
|
2011-12-06 12:33
|
|
A guzik!!!
|
~luter2
|
1
|
2011-12-06 12:32
|
|
wszyscy bankruci i prawie bankruci byli wyceniani na kilka gr
|
~ed
|
5
|
2011-12-06 12:23
|
|
Było pewne, że zobaczymy 0,11.
|
~pl21
|
3
|
2011-12-06 12:23
|
|
zegar tyknal
|
~xxx
|
2
|
2011-12-06 12:20
|
|
Żeby wywalać trzeby budowac popyt
|
~sobieszczak
|
6
|
2011-12-06 12:17
|
|
to proste i tu odpowiedź
|
~andy55
|
4
|
2011-12-06 12:10
|
|
Uwaga, ubieraja!
|
~uczciwy
|
3
|
2011-12-06 12:09
|
|
Widłowemu się coś poj.....bało!!!!!!!!!!!!!!.
|
~kris13
|
1
|
2011-12-06 12:08
|
|
CZY NIE POWINNY SIĘ POJAWIĆ OFICJALNE INFORMACJE O...
|
~Madox
|
3
|
2011-12-06 12:08
|
|
pronox,nie kupować
|
~daroturysta
|
1
|
2011-12-06 12:06
|
|
nowy kawał ...jak stracić ponad 50% kapitału w trzy sesje giełdowe?
|
~ddddd
|
1
|
2011-12-06 11:55
|
|
Pronox po 0,10zł dla wszystkich! Tak długo na to czekaliście :))
|
~zajączyca
|
7
|
2011-12-06 11:53
|
|
cel wyznaczony
|
~konkret
|
6
|
2011-12-06 11:43
|
|
0,03 docelowo
|
~pron
|
2
|
2011-12-06 11:43
|
|
Jadą jadą chłopcy. chłopcy radarowcy ale RZEŻNIA !!!!!!!!!!!!!!!.
|
~kris13
|
7
|
2011-12-06 11:42
|
|
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ JADĄ Z CYGANAMI!!TOŻ TO SIĘ DO KABARETU NADAJE!!
|
~MARYLA
|
1
|
2011-12-06 11:42
|
|
Tak jak pisałem wcześniej. Kurs zatrzyma się przy 8 gr
|
~slice
|
2
|
2011-12-06 11:40
|
|
ZWALCIE NA 0,05 ZŁ TO ZA 50tyś kupię 1mil
|
~zbycho-
|
9
|
2011-12-06 11:40
|
|
JADĄ,JADĄ WOZY KOLOROWE.MASAKRA W CHINSKIEJ DZIELNICY!!!!
|
~MARYLA
|
1
|
2011-12-06 11:37
|
|
Ludzie opamiętajcie sie
|
~Mi
|
1
|
2011-12-06 11:36
|
|
ALE SIĘ SPIESZĄ
|
~jacob
|
1
|
2011-12-06 11:34
|
|
Zamkniecie na 15gr
|
~Technik
|
3
|
2011-12-06 11:32
|
|
Aha i gratulacje tym którzy chcieli uwalić kurs!!!!!!!!!!!!!!!.
|
~kris13
|
1
|
2011-12-06 11:19
|
|
uważam że zbliżamy się do dna dalsze sypanie staje się bez sęsu
|
~bubu
|
2
|
2011-12-06 11:19
|
|
Nie wiem Chłopie co tu robisz ale i tak Ci już gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!.
|
~kris13
|
2
|
2011-12-06 11:19
|
|
Czy Pronek jak Centek zleci na 0,2 nominału?
|
~zdzichu
|
1
|
2011-12-06 11:16
|