Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ratunku !!! bralem po 25 a ma byc 5 ~1111 5 2011-12-06 12:40
Jak to ktoś z foruma mówił, kiedyś ~V41 1 2011-12-06 12:39
nikt się z wami nie liczy , nikt ~ddddd 1 2011-12-06 12:35
odbijamy do 15 korekcyjnie ~konkret 5 2011-12-06 12:33
A guzik!!! ~luter2 1 2011-12-06 12:32
wszyscy bankruci i prawie bankruci byli wyceniani na kilka gr ~ed 5 2011-12-06 12:23
Było pewne, że zobaczymy 0,11. ~pl21 3 2011-12-06 12:23
zegar tyknal ~xxx 2 2011-12-06 12:20
Żeby wywalać trzeby budowac popyt ~sobieszczak 6 2011-12-06 12:17
to proste i tu odpowiedź ~andy55 4 2011-12-06 12:10
Uwaga, ubieraja! ~uczciwy 3 2011-12-06 12:09
Widłowemu się coś poj.....bało!!!!!!!!!!!!!!. ~kris13 1 2011-12-06 12:08
CZY NIE POWINNY SIĘ POJAWIĆ OFICJALNE INFORMACJE O... ~Madox 3 2011-12-06 12:08
pronox,nie kupować ~daroturysta 1 2011-12-06 12:06
nowy kawał ...jak stracić ponad 50% kapitału w trzy sesje giełdowe? ~ddddd 1 2011-12-06 11:55
Pronox po 0,10zł dla wszystkich! Tak długo na to czekaliście :)) ~zajączyca 7 2011-12-06 11:53
cel wyznaczony ~konkret 6 2011-12-06 11:43
0,03 docelowo ~pron 2 2011-12-06 11:43
Jadą jadą chłopcy. chłopcy radarowcy ale RZEŻNIA !!!!!!!!!!!!!!!. ~kris13 7 2011-12-06 11:42
ZAPOMNIAŁAM DODAĆ JADĄ Z CYGANAMI!!TOŻ TO SIĘ DO KABARETU NADAJE!! ~MARYLA 1 2011-12-06 11:42
Tak jak pisałem wcześniej. Kurs zatrzyma się przy 8 gr ~slice 2 2011-12-06 11:40
ZWALCIE NA 0,05 ZŁ TO ZA 50tyś kupię 1mil ~zbycho- 9 2011-12-06 11:40
JADĄ,JADĄ WOZY KOLOROWE.MASAKRA W CHINSKIEJ DZIELNICY!!!! ~MARYLA 1 2011-12-06 11:37
Ludzie opamiętajcie sie ~Mi 1 2011-12-06 11:36
ALE SIĘ SPIESZĄ ~jacob 1 2011-12-06 11:34
Zamkniecie na 15gr ~Technik 3 2011-12-06 11:32
Aha i gratulacje tym którzy chcieli uwalić kurs!!!!!!!!!!!!!!!. ~kris13 1 2011-12-06 11:19
uważam że zbliżamy się do dna dalsze sypanie staje się bez sęsu ~bubu 2 2011-12-06 11:19
Nie wiem Chłopie co tu robisz ale i tak Ci już gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!. ~kris13 2 2011-12-06 11:19
Czy Pronek jak Centek zleci na 0,2 nominału? ~zdzichu 1 2011-12-06 11:16
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.