Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obstawiamy do ilu spadnie do końca tygodnia a może urośnie hehe ~Łoren Bufet-bar 2 2011-12-06 11:14
ABMSOLID ruszył!!! ~admin 1 2011-12-06 11:09
Ale pięknie Wam pchają w pysk akcje ~Kacper77 14 2011-12-06 11:07
Król zwija sie z gpw ~piekny 2 2011-12-06 11:07
technicznie ~s.inwest 2 2011-12-06 10:55
3 tysiace w pleci. Wycieczki do Egiptu nie będzie. ~Galek 4 2011-12-06 10:50
potrzebna kasa... ~xray 2 2011-12-06 10:50
ZASTANAWIAM SIĘ CO TE JEŁOPY WSZYSTKIE TU ROBIA SKORO TWIERDZĄ ~zbycho- 11 2011-12-06 10:47
Co tak nagle naganiacze na wzrosty zamilkli? ~zdzichu 1 2011-12-06 10:40
szacunek dla Chłopa z Mazur... ~jaroo 1 2011-12-06 10:40
sprzedałem wszystko ~władziu 5 2011-12-06 10:36
Nie tak dawno 6 mies temu ~Inwestor 1 2011-12-06 10:29
Jak się czują wydojeni "Inwestorzy" ??? ~Madox 2 2011-12-06 10:29
Przy jakiej cenie można to kupić? ~pio 3 2011-12-06 10:24
Sypania ciąg dalszy. ~slice 1 2011-12-06 10:21
Przestali sypać obroty zmalały o połowę w stosunku do wczoraj. ~Michał 2 2011-12-06 10:12
ŻAL... ~PAKO 7 2011-12-06 10:05
Sesja odwrotu ! ~Grubas 4 2011-12-06 09:55
UNFO O UKLADZIE I DYSTRYBUCJA -TRZEBA MIEC TUPET ~PAROBEK 1 2011-12-06 09:50
Fundusze skupują Pronox - pewne info -!!! ~Tajne Info 2 2011-12-06 09:50
tylko spekuła ~pier 1 2011-12-06 09:48
zegar tyknal - czas wchodzic ~xxx 17 2011-12-06 09:47
CZY TO JUZ DZIS BEDZIE 0,10 ? ~ja krol 5 2011-12-06 09:45
spójrzcie na advadis, będziecie marzyć o tej cenie... ~forum 1 2011-12-06 09:45
Punkt zwrotny ~Technik 3 2011-12-06 09:42
pronox ~danx 2 2011-12-06 09:24
Info!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Krupa wchodzi w Pronoxa.Akcje po 4 zł. ~Michał 6 2011-12-06 09:17
To się nazywa ostry armagedon. ~Michał 2 2011-12-06 09:17
Gdzie ten jełop od 85 groszy? ~zdzichu 3 2011-12-06 09:17
10 groszy ~Magneto 2 2011-12-06 09:14
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.