http://img850.imageshack.us/img850/7339/prod2.jpg
Ostatnie sygnały sprzedaży MACD były przy 65 groszach,45 groszach,teraz się pojawił przy 25 groszach,linia wsparcia znajduje się bardzo nisko !,są to poziomy około 7 groszy którą pokazałem zieloną śnieżynką,bo dopiero w styczniu przy śnieżnym klimacie,tam proponuje się pakować spekulacyjnie,wcześniejsze zakupy powyżej nominału będą na 99% strasznie boleć.Dystrybucja zwiększyła się z wczorajszych 36 mln w minusie do 53 milionów dzisiaj,różnica 3 milionów jest uratowanym kapitałem przez ulicę,cała pozostała suma akcjami sypanymi przez osoby których wymieniać nie muszę.
a wy dalej łapcie papier,jeśli robią mega emisję po 10 groszy,zrozumcie w końcu że średnia sesyjna ostatnich 3 tygodni notowań musi wynosić średnio 10 groszy,a więc kurs 5 groszy i 15 daje nam średnią 10 groszy, 15+5 = 20 : 2 = 10,jaśniej już wam tego nie wytłumaczę.