|
PRONOX W KWIETNIU PLANUJE WYJSC Z GIEŁDY?
|
~SK
|
2
|
2011-12-09 19:28
|
|
nowe info
|
~dziabag
|
5
|
2011-12-09 17:16
|
|
info -śmieszą mnie te ich niby pomyłki walneli się o 6mln akcji -hołota
|
~lop
|
8
|
2011-12-09 16:51
|
|
piekarnia czy co
|
~jarjar
|
1
|
2011-12-09 16:20
|
|
NA FORUM SAMI WYNAJECI DO ZASTRASZANIA
|
~rycho
|
6
|
2011-12-09 16:07
|
|
wywalac to scierwo leszcze
|
~miettek
|
1
|
2011-12-09 16:06
|
|
Stratni na Pronox. Na spółce Zremb będziecie mogli odrobić straty
|
~Dobry duch
|
2
|
2011-12-09 16:04
|
|
umarł krół,,,,,,,,,,,,,,,,,,
|
~rycho
|
4
|
2011-12-09 15:55
|
|
pytanie
|
gosc1313
|
3
|
2011-12-09 15:46
|
|
Tylko 2 sesji zostalo
|
~Inwestor
|
4
|
2011-12-09 15:22
|
|
jaki zakładacie pułap Pronka do wakacji ?
|
~Ryś
|
15
|
2011-12-09 15:21
|
|
przestancie wierzyc ze odzyskacie kapital
|
~xxx
|
5
|
2011-12-09 15:20
|
|
Ranking popularności profili co wam mówi?
|
~ddddd
|
4
|
2011-12-09 13:37
|
|
DO INFORMACJI MOŚCI CHŁOPA Z MAZUR :)
|
ferdynand_z_niestepowa
|
44
|
2011-12-09 13:37
|
|
Igroup rusza
|
~Anders
|
1
|
2011-12-09 13:21
|
|
SUPER INFO W DRODZĘ
|
~rycho
|
11
|
2011-12-09 12:52
|
|
który z trójcy jest bardziej pomysłowy? Ryś, Irek czy Mariusz???
|
~ddddd
|
2
|
2011-12-09 12:49
|
|
JAK STRASZYLI AKCJAMI TO WALILI W RYNEK a jak obligacjami to czeka
|
~cxcccxc
|
6
|
2011-12-09 10:59
|
|
Chcecie odrobic straty to zapraszam na igr.
|
~Miodzio
|
1
|
2011-12-09 10:48
|
|
ABM SOLID rusza !!!
|
~zanik
|
1
|
2011-12-09 10:44
|
|
szybkie 2 dno
|
~xxx
|
3
|
2011-12-09 10:28
|
|
GRANIE ZE SOBĄ JEST TAKIE PROSTE
|
~rycho
|
5
|
2011-12-09 09:48
|
|
czasu coraz mniej, korekta niebawem się skończy
|
~ddddd
|
13
|
2011-12-09 09:29
|
|
obserwacja szerokiego
|
~xxx
|
11
|
2011-12-09 09:00
|
|
Analiza Techniczna. Mocne wybicie. Źródło
|
~Wojciech
|
12
|
2011-12-08 23:38
|
|
ANALITYCY NA KONFERENCJI O NASZEJ SPÓŁCE
|
~LINK DO WYWIADU
|
2
|
2011-12-08 21:54
|
|
DLA ZAINTERESOWANYCH
|
~ja
|
2
|
2011-12-08 20:59
|
|
NA MIŁY WIECZÓR
|
ferdynand_z_niestepowa
|
5
|
2011-12-08 20:55
|
|
ocknol sie
|
~ktos
|
9
|
2011-12-08 17:40
|
|
Obligacje na rozwój spółki Rewelacja
|
~xxx
|
5
|
2011-12-08 17:16
|