nie mogę się pochamować z moimi spekulacjami :)
że skoro zabezpieczyli środki w postaci 160mln szt akcji na przejęcie ponad 50% esotiq,
to dzisiejsza informacja o wyemitowaniu obligacji zamiennych w przyszłości (kiedyś tam) na akcje, stanowi zabezpieczenie przejęcia rumu dictador.
czyli w naszym 'pustym w ryj' holdingu pronox, spodziewać się możemy
w najblizszym, bliżej nie sprecyzowanym terminie, informacji o przejęciu kolejnego podmiotu.
rosnie nam pronox w siłe :)
ewentualnie cafe chopin - wybierzcie sami co będzie pierwsze: jajo czy kura :)