nie ma sie czym przejmowac po prostu oszukali was pokupowaliscie akcje za zawyzona cenne i teraz z was sie smieje pronox bedzie caly czas miedzy 11gr a 13 gr i nawet nie liczcie ze 14 grudnia sie cos zmienni daliscie sie wpuscic w malinki z kolcami to teraz cierpcie i uczcie sie ze granie na gieldzie to nie zabawa w piaskowanic