Wermenbad Investments Limited pod koniec czerwca tego roku nabył prawie 17 milionów akcji Pronoxu po cenie 85 groszy!!!, gdy jeszcze układ z wierzycielami nie był pewny i firma mogła upaść, teraz, gdy wreszcie firma dogadała się z wierzycielami, Wermenbad sprzedał taką mniej więcej ilość akcji tak po średniej cenie ok. 16 gr. Firma 4energy też kupiła kilka milionów akcji Pronoxu po cenie około 1 zł, teraz sprzedają po 11 gr, twierdząc jeszcze debilnie, że to służy zmaksymalizowaniu wartości posiadanego pakietu. Pronox kilka razy więcej kosztował gdy ogłosił upadłość, gdy właściwie akcje nic nie były warte, teraz gdy jest relna szansa, że wyjdzie na prostą, bije swoje minima cenowe. Ja tu k… czegoś nie rozumiem.