Artykuł w Parkiecie.
A 55 % udziałów Centrozap dostał od 6-10 mln dolarów.
Teraz widać jak króliki dymają na całego. Gdyby Pronox sprzedawał 100% udziałów długi byłyby w większości spłacone bez tych gównianych emisji. A tak zarobili ci co mieli zarobić czyli banda królików. Wyprowadzili co cenniejsze aktywa w zamian za równie gówniane emisje Centrozapu.