Forum giełdowe spółki REGNON

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jak myślicie podadzą info o uprawomocnieniu sie wyroku ??czy... ~square 1 2011-12-20 22:57
Jak myślicie? Do ilu dojdzie PRONOX? ~leszcz 15 2011-12-20 22:18
CI CO KUPILI PO 0,10 MAJA JUZ W GACIACH MOKRO ~OBSERWATOR 13 2011-12-20 21:51
nastepne akcje sie odnalazly :) ~hehe 2 2011-12-20 20:35
Dictador ~AO 1 2011-12-20 20:35
typowy walek ~czesio 1 2011-12-20 20:31
bubu ~luter2 2 2011-12-20 19:52
i znow chlop z mazur jak zniknal pojawiaja sie wzrosty ~mam na karpia 1 2011-12-20 18:54
Zakładając ta sprzedaż tych 10mln akcji była ustawiona po to aby sypać ~bubu 1 2011-12-20 18:49
Królik obejmuje po 10 sprzedaje po 85 a wywala w rynek po 11 groni ~zdzichu 6 2011-12-20 18:06
CZEMU NIE OTWIERAJĄ TKO 0,12 zł ~tko 4 2011-12-20 17:58
zamkniecie 12 gr ~jasiek 3 2011-12-20 17:33
szczury wylazly z nor :) ~hehe 8 2011-12-20 17:20
Cel 85gr ~Grubas 5 2011-12-20 17:14
Info !!!! ~wolf 15 2011-12-20 16:36
info ~kn 2 2011-12-20 16:35
kolejne info ~jasiek 1 2011-12-20 16:19
BALTAZAR JUŻ SPRZEDAŁ ~Bartolini Bartłomiej 1 2011-12-20 16:03
PRONOX - WYCOFAJCIE ZLECENIA SPRZEDAŻY !!! ~MARCIN 5 2011-12-20 16:00
czy mogliby oddawac pronoxsa po 0.02 gr ~OBSERWATOR 7 2011-12-20 15:51
pytanie? ~jasiek 6 2011-12-20 14:50
Zachowanie kursu w przszlym roku ~akcjonariusz 3 2011-12-20 13:21
Kupię 1000000 po 8gr, czas się ustawić. ~głupi iruś 2 2011-12-20 12:40
co sądzicie o dzisiejszych komunikatach ? ~bubu 10 2011-12-20 12:33
wszyscy sie czaja na tanie zakupy? ~hehe 3 2011-12-20 11:41
sytuacja na pronoxie ~ddddd 8 2011-12-20 11:00
gówn.......spółka ~grel 2 2011-12-19 21:56
dawac dziada na dolne widly...witamy w piatek 7gr ~dr mengele 6 2011-12-19 21:51
pronox - bioton ~botek 4 2011-12-19 21:46
Wiadomości bierzące rysiek1 7 2011-12-19 21:28
[x]
REGNON 22,41% 0,80 2020-09-30 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.