Forum giełdowe spółki PROTEKTOR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Maseczki w drodze a my jestesmy w miejscu ~Elen 2 2020-10-16 14:56
Ale żalosny obrót ~ar 1 2020-10-16 13:22
Piekny obrot dziś ~Wieszcz 5 2020-10-16 13:18
Quo vadis Protektor? ~Theodorix 1 2020-10-16 12:17
Noszenie maseczki ustawowym obowiazkiem ~Zyczliwy 1 2020-10-16 11:59
Czy to już dziś odbicie? ~Roman 7 2020-10-16 11:24
Ile czasu ma pko ~Wiatr 7 2020-10-16 10:46
Ale obroty ~And 2 2020-10-16 09:36
Wszedzie na zielono ~Prot 1 2020-10-16 09:25
No dzisiaj w porównaniu do innych to tu jest wręcz ochrona kapitału ~Zorro 4 2020-10-16 09:19
Wygląda jakby ktoś z PKO TFI SA wywalał ~ObserwatoR 24 2020-10-16 08:40
ktos straszy to dobrze ~Zdegustowany 4 2020-10-15 22:55
70k akcji na sprzedazy ~Prot 7 2020-10-15 15:08
nie dajcie się wyleszczyć... mira-s 1 2020-10-15 13:17
zejdzicie już do 0 za akcje wyjdzcie z giełdy i bedzie spokój ~and 1 2020-10-15 12:18
Mercator vs Protector ~Zzz 6 2020-10-15 11:48
Dłuższa kiszonka? ~Kuba 1 2020-10-15 11:18
Podoba mi się tutaj że nikt nie nagania na wzrosty ~and 9 2020-10-15 10:40
Lewandowski podsumowuje Protektora ~kuna 1 2020-10-15 09:54
0,36€ cena wyjściowa za maseczki ~Zzz 10 2020-10-15 09:36
wszedlem ~nolke 2 2020-10-15 09:24
tu juz nie musi fund wywalalc ~Zdegustowany 1 2020-10-15 08:58
Tylko protektor moze nas obronic:) ~Mag 4 2020-10-14 20:59
Dzień jak co dzień, stabilne -3% ~Heja 3 2020-10-14 17:11
Czemu jest na zielono? ~Abc 3 2020-10-14 15:53
No jak taki śmieć jak 4mass odpalił to już nie wiem ~Zorro 4 2020-10-14 15:32
Jest większy syf na giełdzie? ~And 6 2020-10-14 14:01
Prezes ~Nio 2 2020-10-14 11:25
Jeżeli gdzieś ma być tak wyczekiwany drugi Mercator ~Zorro 9 2020-10-14 11:20
deja vu ~obserwatorGPW 3 2020-10-14 11:15
[x]
PROTEKTOR -0,16% 1,24 2026-06-22 13:13:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.