| Popyt rośnie w siłę | ~grudek | 16 | 2016-05-05 00:14 |
| No i fajnie | ~lewo_burtowy | 1 | 2016-05-04 23:22 |
| Kaziutek | ~aaa01 | 4 | 2016-05-04 23:12 |
| DZISIEJSZY KURS | ~posiadacz | 9 | 2016-05-04 17:46 |
| Wzrostowa ważka doji na wykresie at presto....madremu dość | ~Zaczadzony | 10 | 2016-05-04 17:11 |
| Cofnijcie jutro zlecenia z 15gr | ~dziki | 1 | 2016-05-04 17:09 |
| Nie 8 400 000 a 84 000 000 nowych akcji!!! | ~prestor | 11 | 2016-05-04 16:51 |
| Kto nie kupił dziś po 15gr będzie łapał po 16gr | ~Endriu | 2 | 2016-05-04 16:18 |
| Brodaty robi was w jajo | ~Don | 5 | 2016-05-04 16:12 |
| PRESTO==========P-------jak PORAŻKA ----------- | ~sprzedaćiuciekać | 1 | 2016-05-04 16:05 |
| czy "oni" chca naszej kasy? | ~xxx | 12 | 2016-05-04 15:22 |
| Do znudzenia będę powtarzał | ~Poinformowany | 1 | 2016-05-04 13:05 |
| widze tu okazje | ~okazja | 5 | 2016-05-04 12:18 |
| Zamkniecie 0,19 a do 13 maja wyniki za IQ 0,30gr | ~Balon | 26 | 2016-05-04 12:11 |
| Emisja z PP | ~inwestor | 5 | 2016-05-04 10:10 |
| koniec promocji :) | ~dziki | 2 | 2016-05-04 09:42 |
| naganiacze robią swoje | ~jaj | 3 | 2016-05-04 09:35 |
| Spekuła i drobnica na spółce | stan_skupienia | 3 | 2016-05-04 09:30 |
| Ale oddają w popłochu :) | ~dziki | 1 | 2016-05-04 09:08 |
| Gowork, dywidenda, walne => TRZYMAĆ BĘDZIE NA !00% rosło | zaladowany | 4 | 2016-05-04 08:55 |
| Cały dzień sie produkują i w koło to samo:) | ~presto | 4 | 2016-05-03 22:59 |
| Presto | ~sic | 7 | 2016-05-03 22:58 |
| Po ponownej analizie komunikatu | ~aaa01 | 29 | 2016-05-03 20:19 |
| Armagedon !!!! | ~dziki | 10 | 2016-05-03 20:04 |
| Po wynikach,jutro poniżej 20gr się nie kupi. Łuk napięty czas do góry. | ~Ktoś | 11 | 2016-05-03 17:39 |
| W środę 16gr z prawej | ~bazalt | 16 | 2016-05-03 16:27 |
| Pomyśl to nie kosztuje... | ~Zaczadzony | 4 | 2016-05-03 15:32 |
| brawo | ~kultury | 2 | 2016-05-03 14:01 |
| Maci emisje | ~posiadacz | 13 | 2016-05-03 13:45 |
| Na ilę jedziemy? | ~tomata | 1 | 2016-05-03 13:40 |