Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Popyt rośnie w siłę ~grudek 16 2016-05-05 00:14
No i fajnie ~lewo_burtowy 1 2016-05-04 23:22
Kaziutek ~aaa01 4 2016-05-04 23:12
DZISIEJSZY KURS ~posiadacz 9 2016-05-04 17:46
Wzrostowa ważka doji na wykresie at presto....madremu dość ~Zaczadzony 10 2016-05-04 17:11
Cofnijcie jutro zlecenia z 15gr ~dziki 1 2016-05-04 17:09
Nie 8 400 000 a 84 000 000 nowych akcji!!! ~prestor 11 2016-05-04 16:51
Kto nie kupił dziś po 15gr będzie łapał po 16gr ~Endriu 2 2016-05-04 16:18
Brodaty robi was w jajo ~Don 5 2016-05-04 16:12
PRESTO==========P-------jak PORAŻKA ----------- ~sprzedaćiuciekać 1 2016-05-04 16:05
czy "oni" chca naszej kasy? ~xxx 12 2016-05-04 15:22
Do znudzenia będę powtarzał ~Poinformowany 1 2016-05-04 13:05
widze tu okazje ~okazja 5 2016-05-04 12:18
Zamkniecie 0,19 a do 13 maja wyniki za IQ 0,30gr ~Balon 26 2016-05-04 12:11
Emisja z PP ~inwestor 5 2016-05-04 10:10
koniec promocji :) ~dziki 2 2016-05-04 09:42
naganiacze robią swoje ~jaj 3 2016-05-04 09:35
Spekuła i drobnica na spółce stan_skupienia 3 2016-05-04 09:30
Ale oddają w popłochu :) ~dziki 1 2016-05-04 09:08
Gowork, dywidenda, walne => TRZYMAĆ BĘDZIE NA !00% rosło zaladowany 4 2016-05-04 08:55
Cały dzień sie produkują i w koło to samo:) ~presto 4 2016-05-03 22:59
Presto ~sic 7 2016-05-03 22:58
Po ponownej analizie komunikatu ~aaa01 29 2016-05-03 20:19
Armagedon !!!! ~dziki 10 2016-05-03 20:04
Po wynikach,jutro poniżej 20gr się nie kupi. Łuk napięty czas do góry. ~Ktoś 11 2016-05-03 17:39
W środę 16gr z prawej ~bazalt 16 2016-05-03 16:27
Pomyśl to nie kosztuje... ~Zaczadzony 4 2016-05-03 15:32
brawo ~kultury 2 2016-05-03 14:01
Maci emisje ~posiadacz 13 2016-05-03 13:45
Na ilę jedziemy? ~tomata 1 2016-05-03 13:40
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.