uwazam ze dzis byla i dalej jest okazja
aktualnie warto skubnac po 16 i nawet ustawic 1 grosz wyzej do sprzedazy
poki na 17 nie lezy milion
kupic, wystawic i zajac pozycje startowa
i poczekac
ja dzis zakupilem po 16 z rana
dokupilem 3 wiecej po 15
i spokojnie stoje na s po 17
a do kupna po 15 juz widze kolejka spora spoznialskich