Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obstawiamy do 13maja nieporozumienie 19 2016-05-03 13:39
PRESTO SA Zmiana porządku obrad Walnego Zgromadzenia Presto S.A. ~ŁOŚ 19 2016-05-03 09:38
Na ile spadniemy? ~bazalt 6 2016-05-02 22:53
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum W środę 20gr WZROSTY ! bo BAZALT, KAZIUTEK i DEXTER idą w 2 stronę :) dzikibyk 1 2016-05-02 22:48
czemu juz tego nikt nie kupuje ? ~xxx 5 2016-05-02 22:11
Emisja!! ~bazalt 9 2016-05-02 22:05
zmiana pożądku obrad NWZ ~jaj 1 2016-05-02 16:20
Raport jest. ~mietek 4 2016-05-02 13:05
Na MAGNIFICO rozpoczyna się druga fala wzrostowa ~norbi 2 2016-05-02 10:26
dywidenda!! ~posiadacz 24 2016-05-01 14:46
12gr to dobra cena ~bazalt 4 2016-04-30 17:44
Zaczynamy jazdę :-) ~Dawid 12 2016-04-30 12:33
Czas na 18 gr ~luper 16 2016-04-30 12:31
nie ściągnięcie nas w dół ~kultury 12 2016-04-30 07:57
co tak slabo dzis hapaliscie ~dexter 2 2016-04-29 18:36
INFO ~posiadacz 3 2016-04-29 09:19
1kk? ~Sand 7 2016-04-29 09:08
pre ~blo 3 2016-04-29 09:08
zamiast Presto !! LZMO ~posiadacz 1 2016-04-29 08:59
jutro znowu popychacze, skubanie po pare szt z prawej ~kaziutek 2 2016-04-28 22:11
Zapraszam na NFPL!!!! DOFINANSOWANIE 6 mln!!!! ZYSK 0,5mln za 2015!!! UP ~jacksparrow 3 2016-04-28 21:32
presto przed sesją 29-04 ~okey 3 2016-04-28 21:04
podstawcie wieksze kupno po 17 ~xxx 4 2016-04-28 20:53
19gr na zamknięcie ~Kreslarz 8 2016-04-28 20:52
juz zero naiwnych do ubrania ~dexter 10 2016-04-28 20:49
juz nawet za 10gr nie wezme tego ~kaziutek 11 2016-04-28 20:33
Raport OK, ten sam poziom co w 2014 ~lion 5 2016-04-28 20:31
Raporty, walne. Co dalej? ~Enter 7 2016-04-28 20:27
MAcie RAPORT ~posiadacz 18 2016-04-28 20:25
2015 na plusie ~luper 10 2016-04-28 18:50
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.