obstawiam otwarcie na 16 gr
potem już tylko niżej nieżej niżej
cena docelowa to 10 gr + 1 gr za PP czyli maksymalnie 11gR
ja nie mam akcji ( ale mam tutaj kilka niemiłych wspomnień - 25 tyś zł straty) ale to już historia
teraz jak bym miał akcji np: po 16 gr to bym sprzedał i kupił po 12 , gr i wzioł nową emisję - ale tu jest bardzo duże ryzyko!!!
moim zdaniem brakuje spółce pieniędzy na działalność!!
ale takie mam przeczucie sorryy
teraz ma LZMO - ta sama branża a zupełnie inny świat!!