Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
warto wziac tego spekulacyjnie po 9-10gr czy za duze ryzyko? ~do_znawcow 9 2016-05-05 17:25
Jutro zamknięcie 16gr ~luper 1 2016-05-05 17:23
Ale was zrobili hahha ~luki 10 2016-05-05 17:03
HOTBLOK co sądziecie ~hot 2 2016-05-05 15:39
A jak dostaną dofinansowanie co wtedy? stan_skupienia 5 2016-05-05 15:20
pieknie rozdali kolejny pakiecik po 15gr ~do 3 2016-05-05 15:01
info ~odpal 12 2016-05-05 14:36
Trudno uwierzyć ~Mm 1 2016-05-05 14:30
trudny dzień dla posiadaczy akcji Presto - sypią po 14 gr (jeszcze) ~niedowiarek 1 2016-05-05 14:19
Jedno jest pewne ~luper 4 2016-05-05 14:18
nie dajcie sie ubrac pod to info ~ciekawe 6 2016-05-05 14:14
A co jak dziś grubas walnie po 13? ~luper 4 2016-05-05 13:53
prrr ~blo 1 2016-05-05 13:39
czy dzis dolne widly ~ciekawe 1 2016-05-05 13:39
hahahaha ladnie was dzikibyk na mine wsadzil ~dexter 3 2016-05-05 13:27
zwykłyKowalski, radzeUWAŻAC, Agata ~presto 11 2016-05-05 13:24
Po 15 już nie chcą ~luper 1 2016-05-05 13:16
jeszce trochę na 14 zostało ~luper 1 2016-05-05 13:13
Rozważania na temat presot ~jaj 1 2016-05-05 13:02
"radzeUWAZAC" ~ghb 1 2016-05-05 12:59
Coraz więcej osób uświadamia sobie w jakie GÓWNO sie wpakowali ~radzeUWAŻAC 3 2016-05-05 12:51
Infoo ~posiadacz 1 2016-05-05 12:37
2,000,000 akcji poszło w rynek zaraz dlne widły i witacie 13gr.buhahaha ~UWAŻAC 1 2016-05-05 12:34
Emisja czy lipa ~Piotr 7 2016-05-05 11:44
Niżej już nie zejdzie ~obiektywny 4 2016-05-05 10:53
PRESTO po 14gr-------------buhahaha dawać tego śmiecia na 10gr---------- ~zwykłyKowalski 2 2016-05-05 10:18
i mamy z powrotem 16 dzikibyk 11 2016-05-05 09:38
dodruk po 10gr ~bushy_beaver 7 2016-05-05 09:36
Dawać na 15 groszy ~luper 1 2016-05-05 09:28
Kierunek 17gr czy chcecie czy nie. ~17gr 5 2016-05-05 09:05
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.