nie dosc ze kurs jest w czarnej d ...
to jeszcze moze mam dokladac do interesu i dokupowac taka sama ilsoc akcji wplacajac im swoje pieniadze ?
emisja z prawem poboru ?
nie chce, dziekuje
nie trzeba bylo zwalac na 10 groni
tylko trzymac kursa przy 50 groniach i wtedy w ramach promocji zrobic emisje po 10
a nie teraz ...
ja nie bede utrzymywal tych darmozjadow