Forum giełdowe spółki OT LOGISTICS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tory były złe i podwozie też ~Anaszpan 1 2024-05-28 17:33
OT Logistics przedłużyło współpracę z Viterra ~Tank 5 2024-05-28 09:24
Przetarg na terminal ~Analizator 9 2024-05-23 21:18
Dzisiaj ostatni dzień aby kupić akcje OTLOG z dywidendą. ~ran 5 2024-05-17 11:14
Perspektywy... ~M78 18 2024-05-13 16:08
wojna a transport morski ~analityk 3 2024-05-08 21:35
dywidenda minimum 75% ~Anaszpan 4 2024-05-08 16:59
Pompowanie pod wyjście grubego , cena docelowa 32,38zł,RSI-72 - link ~Rozważny 9 2024-05-08 15:20
✅ OTL --- wielki sukces inwestycyjny w 2023 r....:))) ✅ ~TŁUSTA___KASIA 5 2024-04-29 04:09
9,02% free float.. ~Irek 11 2024-04-24 13:18
Zainwestuj tu – mówili. Będziesz bogaty – mówili! ~Qwertyx 1 2024-04-24 12:06
polityka wynagrodzeń ~joł 1 2024-04-19 08:43
Perspektywy 2024 ~axaa 14 2024-04-18 21:51
5,72 dywidendy ~Aner 18 2024-04-18 04:27
Dywidenda 5,75zl czyli więcej niż orlen ~Wilkzgpw 2 2024-04-17 12:24
Otwiera się nowe połączenie towarowe Polski ze Szwecją ~pnb2010 3 2024-04-17 10:44
Chcesz dywidende kup już teraz ~shogunek 1 2024-04-17 10:36
Rekordowe przeładunki ładunków masowych! ~Gdynianin 6 2024-04-17 10:33
Zaraz czerwień technik-at 1 2024-04-17 09:42
List do akcjonariuszy ~M78 1 2024-04-17 04:06
jutro raport ~Marek 9 2024-04-16 19:18
Ukraina chce szerokich torów na polskie Wybrzeże ~on 9 2024-04-12 21:53
PFR FI i Baltic Hub planują wspólne inwestycje. ~KOŃ 2 2024-04-12 17:51
Do polskich portów zawija mniej statków niż wcześniej ~Fakty 1 2024-04-11 13:10
Ministerstwo Przemysłu: zablokowaliśmy import węgla z zagranicy ~Fakty 4 2024-04-09 21:38
Bankier bawi się w faceboka ? ~shogunek 1 2024-04-08 11:51
Gdynia ~sie_gra_sie_ma_bis 2 2024-04-07 10:18
Kurs, który stoi w miejscu ~Bbb 11 2024-04-02 20:17
Modlitwa o zbombardowanie portu w odessie ~Gerwazy 2 2024-04-01 19:46
Polska zasypana węglem. ~Fakty 2 2024-03-28 08:26
[x]
OTLOG -0,36% 16,70 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.