Forum giełdowe spółki OT LOGISTICS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Port zbozowy w Gdyni ~Sowa 2 2024-02-16 12:39
kryzys na morzu czerwonym ~AA 1 2024-02-09 11:56
Uuuu tylko ok 15 mln w Q4 ~HansFloss 17 2024-02-07 21:59
Węgiel zostaje w polskich portach na dłużej. ~WNP 9 2024-02-07 09:59
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Dywidenda za 2024 szalupka 1 2024-02-01 20:29
Czy wybije się z potężnej formacji RGR ~Car 2 2024-02-01 18:35
Czy rynek już zweryfikował wyniki? konrad_ksiazak_gpwnotowania 38 2024-02-01 17:31
Ale urwał ~XXX 8 2024-02-01 16:49
kto wywiezie agro po nowych regulacjach UE w sprawie importu z UKR? ~arek 1 2024-02-01 08:30
Narasta spór z Niemcami o terminal kontenerowy w Świnoujściu ~ttt 19 2024-01-30 12:03
Wywiad parkiet ~Marcingoty 6 2024-01-29 15:06
Ataki na morzu czarnym niemal 100 procent stawka poszła do góry ~Elo 4 2024-01-29 14:11
Panamax ~amstelr 1 2024-01-27 08:52
Strategia remw 9 2024-01-26 20:20
Czyżby rekomendacja ~Seba 14 2024-01-08 22:21
Wyjątkowa sytuacja na rynku węgla energetycznego i koksowego ~Fan 3 2024-01-04 22:33
Czyżby jednak lukaki 31 domknięte ~Nowy 4 2024-01-03 21:54
Nikt tego nie chce kupić ~Jazda 6 2024-01-03 13:37
Spadki ~POLAND 3 2024-01-03 13:37
Bedzie zwała ? ~taktylkopytam 3 2024-01-03 13:02
Jak sądzicie dlaczego tak spada? ~Gasmar 10 2024-01-03 13:02
Niestety papier traci moc... ~Lucek 6 2024-01-03 13:00
A jednak będą spadki... ~WielkiBIG 4 2024-01-03 13:00
Pora uciekać stad karoeventy 11 2024-01-03 11:32
Domykamy lukę na 31 ~Inka 4 2024-01-03 11:31
Typujemy ~Marcingoty 5 2023-12-30 22:38
Silny PLN spowolni eksport zbóż ~IZP 13 2023-12-30 15:11
Czas na odbicie? ~Dawca-kapitalu 8 2023-12-27 14:56
Jutro atak na 8zł ~ZnanyAnalityk 5 2023-12-26 21:25
Prokuratura w spółce ~swetru 10 2023-12-23 12:02
[x]
OTLOG -0,36% 16,70 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.