Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zaczynają się chyba umówione transakcje?! ~nikt 1 2025-06-20 11:45
orlen może zostać nadmuchany do 130zł ~cezjas 25 2025-06-20 11:44
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
batony na KUPNIE ~mg 1 2025-06-20 11:39
Dziś runie Orlen z dykty po 16 ~Grzesiu 4 2025-06-20 11:38
Bardzo spokojnie robione są maxima roczne! ~nikt 1 2025-06-20 11:27
Prawie godzina handlu ~akcjonariusz 4 2025-06-20 11:01
Prokuratura umorzyła śledztwo... ~Nadrodze 6 2025-06-20 10:05
Co myślicie na temat przejęcia polimerów od ATT ~Leszczunio 6 2025-06-20 10:02
Czytam zSII z konfederacja chca haoswywolac zeby zarobic tus kaczynski ~Gabriel 3 2025-06-20 09:41
Bojaźliwy leszcz ma szansę teraz spokojnie sprzedać! ~nikt 1 2025-06-20 09:38
Dn.18.06.2025 PCF + 37 % przy 3,2 mln obrotów i nadal to - 61 % / rok. ~lau 2 2025-06-20 08:43
Jutro może być nieciekawie ~Tobi 6 2025-06-20 04:28
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Gaz TTF już powyżej 40 EUR/MWh surowce upup ~Zwyciezymy 3 2025-06-19 23:45
Myślę że 100tys. za akcję to nie przesada. To tylko kwestia czasu ~MusiBoleć 1 2025-06-19 19:35
Były już wiedźmy z 10% up?! ~akcjonariusz 5 2025-06-19 16:50
Mylslę ze 100 zł za akcje to tylko kwestia czasu ~janek 4 2025-06-19 15:57
7,5% vs 5,1% dywidendy \ ~Mario 7 2025-06-19 13:25
Orlen na kogo byście postawili na trenera PZPN ja stawiam J.Klopp ~Hillela 3 2025-06-19 12:37
Rynek wierzy w Tuska! I ja wierzę! ~nikt 7 2025-06-19 09:58
Wycena wg AI - podsumowanie ~Grog 2 2025-06-18 23:13
Inwestycja Dekady Orlenu.Link ~YouEsEj 1 2025-06-18 23:11
Qube Research & Technologies Limited ~Heniek 8 2025-06-18 20:40
Dywidenda w 2026 ~Spekulant 9 2025-06-18 19:12
Ogromny wzrost ceny Diesla ~TerazPolska 3 2025-06-18 15:49
Zapros dziunie na bebene... ~ORIM 1 2025-06-18 15:26
To co teraz jest na ORLENIe to pompowanie leszczy. ~Max 17 2025-06-18 14:52
dywidenda to z czego ? z zysków z lat za rządów Obajtka ? ~Max 5 2025-06-18 14:31
Mam już do zapłaty 140 tylsięcy podatku,help ! in_vestor 6 2025-06-18 13:21
Korekta ~Sdax 5 2025-06-18 12:23
Musze przyznać ze się sfrajerzyłem ~xxx 3 2025-06-18 10:13
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.