|
Zaczynają się chyba umówione transakcje?!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-20 11:45
|
|
orlen może zostać nadmuchany do 130zł
|
~cezjas
|
25
|
2025-06-20 11:44
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
batony na KUPNIE
|
~mg
|
1
|
2025-06-20 11:39
|
|
Dziś runie Orlen z dykty po 16
|
~Grzesiu
|
4
|
2025-06-20 11:38
|
|
Bardzo spokojnie robione są maxima roczne!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-20 11:27
|
|
Prawie godzina handlu
|
~akcjonariusz
|
4
|
2025-06-20 11:01
|
|
Prokuratura umorzyła śledztwo...
|
~Nadrodze
|
6
|
2025-06-20 10:05
|
|
Co myślicie na temat przejęcia polimerów od ATT
|
~Leszczunio
|
6
|
2025-06-20 10:02
|
|
Czytam zSII z konfederacja chca haoswywolac zeby zarobic tus kaczynski
|
~Gabriel
|
3
|
2025-06-20 09:41
|
|
Bojaźliwy leszcz ma szansę teraz spokojnie sprzedać!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-20 09:38
|
|
Dn.18.06.2025 PCF + 37 % przy 3,2 mln obrotów i nadal to - 61 % / rok.
|
~lau
|
2
|
2025-06-20 08:43
|
|
Jutro może być nieciekawie
|
~Tobi
|
6
|
2025-06-20 04:28
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Gaz TTF już powyżej 40 EUR/MWh surowce upup
|
~Zwyciezymy
|
3
|
2025-06-19 23:45
|
|
Myślę że 100tys. za akcję to nie przesada. To tylko kwestia czasu
|
~MusiBoleć
|
1
|
2025-06-19 19:35
|
|
Były już wiedźmy z 10% up?!
|
~akcjonariusz
|
5
|
2025-06-19 16:50
|
|
Mylslę ze 100 zł za akcje to tylko kwestia czasu
|
~janek
|
4
|
2025-06-19 15:57
|
|
7,5% vs 5,1% dywidendy \
|
~Mario
|
7
|
2025-06-19 13:25
|
|
Orlen na kogo byście postawili na trenera PZPN ja stawiam J.Klopp
|
~Hillela
|
3
|
2025-06-19 12:37
|
|
Rynek wierzy w Tuska! I ja wierzę!
|
~nikt
|
7
|
2025-06-19 09:58
|
|
Wycena wg AI - podsumowanie
|
~Grog
|
2
|
2025-06-18 23:13
|
|
Inwestycja Dekady Orlenu.Link
|
~YouEsEj
|
1
|
2025-06-18 23:11
|
|
Qube Research & Technologies Limited
|
~Heniek
|
8
|
2025-06-18 20:40
|
|
Dywidenda w 2026
|
~Spekulant
|
9
|
2025-06-18 19:12
|
|
Ogromny wzrost ceny Diesla
|
~TerazPolska
|
3
|
2025-06-18 15:49
|
|
Zapros dziunie na bebene...
|
~ORIM
|
1
|
2025-06-18 15:26
|
|
To co teraz jest na ORLENIe to pompowanie leszczy.
|
~Max
|
17
|
2025-06-18 14:52
|
|
dywidenda to z czego ? z zysków z lat za rządów Obajtka ?
|
~Max
|
5
|
2025-06-18 14:31
|
|
Mam już do zapłaty 140 tylsięcy podatku,help !
|
in_vestor
|
6
|
2025-06-18 13:21
|
|
Korekta
|
~Sdax
|
5
|
2025-06-18 12:23
|
|
Musze przyznać ze się sfrajerzyłem
|
~xxx
|
3
|
2025-06-18 10:13
|