|
Orban chce aby Polska kupowała ropę od Putina!
|
~akcjonariusz
|
2
|
2025-06-22 23:19
|
|
Dziś 3 wiedzmy a i prognozy są na 95zl
|
~Wujo
|
7
|
2025-06-22 22:21
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Parlament Iranu zatwierdził zamknięcie cieśniny Ormuz
|
~Zwyciezymy
|
16
|
2025-06-22 22:05
|
|
Orlen off- 510 .ton złota
|
~Hillela
|
1
|
2025-06-22 21:24
|
|
Jak jutro ????
|
~Mark
|
10
|
2025-06-22 21:06
|
|
Ceny ropy...
|
~vv
|
5
|
2025-06-22 20:12
|
|
Świat się wywrócił
|
~co
|
3
|
2025-06-22 19:48
|
|
Sprzedałem bo Atak był oczywisty, ale
|
~Wotjemt
|
13
|
2025-06-22 18:42
|
|
A pisalem w 2024 r.P.P.D.TUSK uciekaj puki czas..!!!!
|
~bilioner
|
7
|
2025-06-22 17:19
|
|
Dzis tankowałem w Słupsku PB 5,14
|
~Slupszczanin
|
2
|
2025-06-22 12:22
|
|
A bitcoin sobie spokojnie rośnie!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-22 12:14
|
|
IRAN już nie ma atomu , a peroniarze akcji OLENU
|
~zbankimuiwdynke
|
1
|
2025-06-22 11:10
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Prezes Obajtek nigdy nie kupił akcji ORLEN. Teraz wiecie dlaczego.
|
~patriota
|
18
|
2025-06-22 06:41
|
|
Czas
|
~Kk
|
2
|
2025-06-21 22:14
|
|
dołącz
|
~Racuch
|
1
|
2025-06-21 16:56
|
|
Kto zabraniał kupować po 46 zł
|
~Cnc
|
1
|
2025-06-21 15:24
|
|
Ropa spadnie w dół to i Orlen z dykty runie
|
~Janek
|
13
|
2025-06-21 14:09
|
|
Cena
|
~Sas
|
4
|
2025-06-21 07:29
|
|
Patrząc realnie na kursy innych spółek, to...
|
~akcjonariusz
|
7
|
2025-06-20 20:57
|
|
Czemu prezes i z rady nie kupowali akcji ponizej 50zł ????
|
~premks
|
7
|
2025-06-20 20:26
|
|
Czy Orlen sfinansuje polskie górnictwo?
|
~Ryl
|
4
|
2025-06-20 19:19
|
|
Grube otwarcie w USA
|
~akcjonariusz
|
4
|
2025-06-20 18:13
|
|
Pod co te wzrosty ?
|
~xyz
|
27
|
2025-06-20 17:32
|
|
Peroniarze od tygodni gapią się w ekran i czekają na spadki.
|
~zbankimuiwdynke
|
10
|
2025-06-20 16:34
|
|
Kontraktowi się wybawili ?
|
~zbankimuiwdynke
|
1
|
2025-06-20 16:29
|
|
Wyszedłem, zagrałem zgodnie z planem
|
~Wojtek
|
1
|
2025-06-20 16:04
|
|
Już za chwilę startujemy!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-20 15:40
|
|
Przy tym tempie zakupów 100 mln padnie za chwilę!
|
~akcjonariusz
|
1
|
2025-06-20 12:05
|
|
Nabycie akcji przez Wiceprez zarządu Orlen
|
~Gracz
|
19
|
2025-06-20 11:49
|
|
Zaczynają się chyba umówione transakcje?!
|
~nikt
|
1
|
2025-06-20 11:45
|