|
Qube Research & Technologies Limited
|
~Heniek
|
8
|
2025-06-18 20:40
|
|
Dywidenda w 2026
|
~Spekulant
|
9
|
2025-06-18 19:12
|
| Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 11:15 |
|
Ogromny wzrost ceny Diesla
|
~TerazPolska
|
3
|
2025-06-18 15:49
|
|
Zapros dziunie na bebene...
|
~ORIM
|
1
|
2025-06-18 15:26
|
|
To co teraz jest na ORLENIe to pompowanie leszczy.
|
~Max
|
17
|
2025-06-18 14:52
|
|
dywidenda to z czego ? z zysków z lat za rządów Obajtka ?
|
~Max
|
5
|
2025-06-18 14:31
|
|
Mam już do zapłaty 140 tylsięcy podatku,help !
|
in_vestor
|
6
|
2025-06-18 13:21
|
|
Korekta
|
~Sdax
|
5
|
2025-06-18 12:23
|
|
Musze przyznać ze się sfrajerzyłem
|
~xxx
|
3
|
2025-06-18 10:13
|
|
A nie pisałem, że szychy obkupione w Orlenie i nie tylko oni...?
|
~Witu
|
3
|
2025-06-18 10:05
|
|
Dziś 85zl
|
www.eurodolar.pl
|
2
|
2025-06-18 09:55
|
|
Chciałem dokupić …
|
~Bart
|
3
|
2025-06-18 09:49
|
| Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-24 16:17 |
|
Kupowanie jakichkolwiek akcji w tych czasach to szaleństwo
|
~Grzeczny
|
9
|
2025-06-18 09:45
|
|
Psy szczekają a karawana jedzie dalej
|
~Daraw
|
2
|
2025-06-18 09:33
|
|
Będzie bolało
|
~Ja_Nerka
|
2
|
2025-06-18 09:31
|
|
max obrotowe pralnie sojuza w apogeum
|
~lau
|
1
|
2025-06-18 09:05
|
|
pękło 81, a w piątek wiedźmy!?
|
~nikt
|
6
|
2025-06-18 08:51
|
|
Simply Wal St. Wartośc godziwa już 497,29 pln.
|
~adhu
|
1
|
2025-06-18 08:34
|
|
Mario jesteś jeszcze z nami czy już zrealizowałeś zyski !?
|
~Tobiasz
|
1
|
2025-06-18 08:21
|
|
Kupiłem trochę akcji. Leszcze.
|
~Prezes
|
5
|
2025-06-18 07:09
|
|
Droga na 100 na Orlenie jest otwarta
|
~RRRrrr
|
5
|
2025-06-18 07:07
|
|
Trzymacie na dywidende..
|
~Wojtek
|
3
|
2025-06-18 00:40
|
|
Czekam 6 lat żeby wróciło na 90 pln
|
~Gonzoo
|
4
|
2025-06-17 23:51
|
|
akcja
|
~makler
|
1
|
2025-06-17 23:43
|
|
8 z przodu było i się zmyło
|
~Andrzej
|
25
|
2025-06-17 23:32
|
|
90 zł do 15 lipca przebije
|
~Bor
|
1
|
2025-06-17 22:25
|
|
Orlen oszukał Energę
|
~Akcjonariusz
|
3
|
2025-06-17 21:35
|
|
akcja
|
~makler
|
5
|
2025-06-17 20:57
|
|
Trzy wiedźmy w piątek- po ile będzie?
|
~Obcy
|
2
|
2025-06-17 20:56
|
|
Prezes też kupił akcje
|
~adhu
|
6
|
2025-06-17 19:50
|