Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I po strachu. Teraz góra ~Pablo 1 2025-06-24 11:50
71 zł pierwsze wsparcie docelowo 68 zł ~SmartR 10 2025-06-24 11:29
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Rozejm podpisany orlen 95 ~Wui 3 2025-06-24 11:04
Tańsza ropa to wyższe marże. ~Holokosz 1 2025-06-24 09:28
Giełdy w Azji pojechały mocno w GÓRĘ. Za chwilę Europa w GÓRĘ. I ORLEN. ~patriota 2 2025-06-24 09:22
jak przejdą poziom 80 zł to do 14 sierpnia mogą ciągnąć kurs i pod 100 akcjoinm 10 2025-06-24 09:10
Gdyby nie wybory paliwo po 5,19 zł było możliwe, no widzicie - Tusk ~Hej 14 2025-06-24 08:23
Nawet malucha do 100 udawało sie rozpędzić ~Ok 1 2025-06-24 07:48
Czeski CEZ kapitalizacja111 mld PLN ~Cezary 3 2025-06-24 07:33
...i po wojnie ~Tremp 4 2025-06-24 07:16
Iran się poddał marcinl0 1 2025-06-24 07:02
Jutro ile lecimy ? ~Mark 2 2025-06-24 04:35
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Damian, to kiedy ta korekta? ~Pablo 7 2025-06-23 21:54
Jutro lecimy :-((( ~Mark 3 2025-06-23 21:19
Ropa -7% ~jim_morris 4 2025-06-23 21:14
Rząd każdy chce zyskać rektoratu jest wal. ~Hillela 1 2025-06-23 21:04
Buja strasznie .. zaraz głębsza korekta ~Damian 12 2025-06-23 20:27
jak mocno $ się jugro umocni ~Zbankimuiwdynke 5 2025-06-23 20:21
Trump wzywa do utrzymywania niskich cen ropy ~WesolyRomek 3 2025-06-23 20:07
Kontynuacja eksportu rosyjskiego uranu do USA ~Jan 3 2025-06-23 19:07
Czy dzisiaj będą maxy roczne na Orlenie? ~akcjonariusz 5 2025-06-23 16:26
Wystarczy posłuchać niezależnego,...albo obalić jego opinię.. ~DeBrażelą 1 2025-06-23 14:50
Ormuz będzie zamknięty? ~Heniek 1 2025-06-23 14:13
ciesnina ormus ~taksowkarz 2 2025-06-23 10:57
Aktualna sytuacja ~orlen 2 2025-06-23 10:33
No i co niedowiarki !? Korekta na 70 w poniedziałek!! ~Janek 16 2025-06-23 09:24
Parlament w Iranie zatwierdził zamknięcie cieśniny Ormuz ~niecierpek 2 2025-06-23 09:23
Giełda w Izraelu dzisiaj ładnie pojechała w GÓRĘ. ~patriota 4 2025-06-23 08:43
A tu dalej wyją, XD ~Dexter 1 2025-06-23 08:10
Orban chce aby Polska kupowała ropę od Putina! ~akcjonariusz 2 2025-06-22 23:19
[x]
PKNORLEN -4,43% 123,32 2026-06-24 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.