Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Orlen- 3 wiedzmy - info rozliczenie kontraktow ~OrlenOrlenowe 2 2024-06-21 12:10
Druga kariera Wonsika? ~MiuMiu 2 2024-06-21 11:40
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Bruksela bierze się za Polskę. Jest decyzja, pierwsza taka od 14 lat marcinl0 10 2024-06-21 11:18
Zamiast mieszkań rząd sfinansuje ci zakup zlomu ~gwiazdek 5 2024-06-21 10:15
Duża dywidenda City Service 2023! stirlitz371 1 2024-06-21 09:22
Daniel odwiedził kraj ~Sylwester 5 2024-06-20 21:06
Pediatra z plecakiem i rotacyjny pajac takie mamy rządy.... ~sas 4 2024-06-20 21:04
Te 8 lat w opozycji szybko leci .... ~DobraRada 2 2024-06-20 20:48
Wątki pro polskie hurtowo niszczone- bolszewie na wakacjach- okupacja ~emmne 4 2024-06-20 20:35
Teraz wolni Polacy szerzej zrozumieją skąd był hejt ok.10 lat na Roberta ~annmu 1 2024-06-20 20:32
Pozdrowienia z Krakowa! ~Krakus 1 2024-06-20 19:05
(**)..Gdzie pieniądze z KPO załatwione jeszcze przez PIS.?? ~SZOK 2 2024-06-20 19:01
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
czy po zbyt wysokim deficycie w UE, wał tuska jest jeszcze aktualny? ~czuwaj 7 2024-06-20 18:14
Fani Obajtka oddali akcje..... ~Polak 3 2024-06-20 17:46
Aramco kupiło Lotos po akceptacji mafi UE link i Unia weryfikowała ~Hej 2 2024-06-20 17:42
UCIEKAĆ póki czas ~ella 5 2024-06-20 16:17
Dane o krótkich pozycja z systemu Ortex dla Orlenu, Short squizz ~BENCH 23 2024-06-20 15:36
Poseł trajner wie że jest posłem ? ~Invest 5 2024-06-20 15:13
Orlen - materiał short squizze trzeba zoabzyc do konca ~SdeWaz 2 2024-06-20 10:44
spółki Tuska zysk spadł o 7.9 mld zł -trzeba komisję ~cezjas 5 2024-06-20 10:12
i co wyście Polaki najlepszego zrobili, deficyt poza kontrolą, zyski SSP ~czuwaj 4 2024-06-20 10:11
Dzwoniłem do DM BOS rekomendacja 90zl podtrzymania radzą usredniac ~Jack 13 2024-06-20 09:44
Bodnar zawiesza niewygodnych sędziów ~Prawnik 6 2024-06-20 09:32
Sprzedalem Orlean po 86zl odkupile od Marshala po 62zl ~Italiano 4 2024-06-20 08:53
Będzie nowe wezwanie na akcje Kernela - INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Anna 2 2024-06-20 08:42
Wszystkie nowe auta zamawiał wujtek. ~RozpadaniePisuarskie 1 2024-06-20 08:31
Nie kradną , katastrofy klimatycznej niema , był zamach ~wPISdu 1 2024-06-20 08:06
Władza szykuje ogromne podwyżki podatków opłat marcinl0 12 2024-06-19 23:25
powtórna próba- ktoś szybko sprawdzi co tu złego wzgl. hejtu po-ko ~akko 2 2024-06-19 22:28
A ZNACIE HISTORIĘ MIŁOSNĄ ZBYSZKA ZERO ? ~patikati 1 2024-06-19 22:01
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.