Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dane o krótkich pozycja z systemu Ortex dla Orlenu, Short squizz ~BENCH 23 2024-06-20 15:36
Poseł trajner wie że jest posłem ? ~Invest 5 2024-06-20 15:13
Orlen - materiał short squizze trzeba zoabzyc do konca ~SdeWaz 2 2024-06-20 10:44
spółki Tuska zysk spadł o 7.9 mld zł -trzeba komisję ~cezjas 5 2024-06-20 10:12
i co wyście Polaki najlepszego zrobili, deficyt poza kontrolą, zyski SSP ~czuwaj 4 2024-06-20 10:11
Dzwoniłem do DM BOS rekomendacja 90zl podtrzymania radzą usredniac ~Jack 13 2024-06-20 09:44
Bodnar zawiesza niewygodnych sędziów ~Prawnik 6 2024-06-20 09:32
Sprzedalem Orlean po 86zl odkupile od Marshala po 62zl ~Italiano 4 2024-06-20 08:53
Będzie nowe wezwanie na akcje Kernela - INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Anna 2 2024-06-20 08:42
Wszystkie nowe auta zamawiał wujtek. ~RozpadaniePisuarskie 1 2024-06-20 08:31
Nie kradną , katastrofy klimatycznej niema , był zamach ~wPISdu 1 2024-06-20 08:06
Władza szykuje ogromne podwyżki podatków opłat marcinl0 12 2024-06-19 23:25
powtórna próba- ktoś szybko sprawdzi co tu złego wzgl. hejtu po-ko ~akko 2 2024-06-19 22:28
A ZNACIE HISTORIĘ MIŁOSNĄ ZBYSZKA ZERO ? ~patikati 1 2024-06-19 22:01
ZAGADKA ~Polak 1 2024-06-19 21:59
Szczury rozpoczęły ewakuacje.na początek Janusz plujacy ~Ktoryszczornastepny 4 2024-06-19 21:56
kryminal tango ~Łups 1 2024-06-19 21:54
##___Piniendzy nie ma_______ i nie będzie.....!! ~Vincent 1 2024-06-19 19:36
no i mamy procedurę nadmiernego deficytu ale gdzie kasa z KPO? ~czuwaj 14 2024-06-19 18:53
Podobno morderca Mateusza jest w Polsce dzięki fundacji ~Podobno 1 2024-06-19 18:30
P.P.D.TUSK JESZCZE CZAS NA SAKSY, BO JUTRO!! ~bilioner 2 2024-06-19 18:13
Dlaczego Komisja Europejska nakazała sprzedaż Lotosu arabom? ~romek 37 2024-06-19 18:07
SQUEZZE czy nie, wystawcie zlecenia sprzedaży na swoje papiery ~elektryk 7 2024-06-19 17:43
Nie ma elektrowni atomowych, nie ma CPK i obsuwa w terminalu LNG. ~lolo 4 2024-06-19 17:40
Komisja Europejska NIE NAKAZAŁA sprzedaży Lotosu Arabom ~PISOWSKIE_ŁGARSTWA 21 2024-06-19 16:07
Zakład i góra ~qbeq 2 2024-06-19 15:39
Dlaczego to rośnie? ~123 3 2024-06-19 15:28
Najbardziej wyja kredyciarze I levarowcy z lotosu a ja usredniam ~Italiano 1 2024-06-19 14:07
Deficyt 53 mld zł to na grudzień będzie 150mld kto to zapłaci MY ?ee ~Wybory 3 2024-06-19 12:25
Pierwsza taka akcja w historii GPW! axor 2 2024-06-19 11:49
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.