Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego powielane są kłamstwa w temacie fuzji Orlenu z Lotosem ~romek 8 2024-06-23 05:18
Skiba mądrzeje..?? To niemożliwe, człowiek bez mózgu niemożemadrzeć ~DeBrażelą 3 2024-06-22 23:12
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
POlszewiki chcą POdzielić Orlen ~naszparagi 1 2024-06-22 21:18
Kredyt 2% doprowadził do niespotykanej drożyzny na rynku mieszkaniowym ~ObyNie 2 2024-06-22 20:23
Wychodzi że głównym zadaniem wujtka było zaoranie orlenu ~Toqoorvapscimska 4 2024-06-22 19:00
Procedura nadmiernego deficytu KE dotyczy roku 2023 ~INFO 9 2024-06-22 17:58
Macz naszej "reprezentacji" ~Lustrzaneodbicie 7 2024-06-22 17:44
wątek o orlenie i nie tylko ~Przemysław 1 2024-06-22 17:18
Bolszewia Europejska ___sprawdzi wolne powierzchnie mieszkaniowe Polaków ~Anonimus 2 2024-06-22 13:39
Nie utrzyma się nikt, kto wpłacał pieniądze na PiS ~prezydęt 8 2024-06-22 13:31
-tojestpikuś-w latach 30 XX WIEKU upały do 50 stopni!!!!!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-06-22 13:03
mam wrażenie że wzrosty są zbyt czytelne ~klasyk 1 2024-06-22 13:00
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
-prezydent -NIE OBRAŻAJ POLAKÓW. i basta!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-06-22 12:59
370 mln obrotu.........spier....ć, czy kupować? ~HEY 4 2024-06-22 09:15
Przez te CO2 w tym roku najwcześniej od ponad 200 lat zaczyna się lato ~tojestpikuś 2 2024-06-21 22:46
Vivat TVR/ Vivat Polska - jest szansa na Wyzwolenie Polski ! ~juiy 2 2024-06-21 22:17
Kierunek 50zł? ~ja 15 2024-06-21 21:58
zniszczona Warszawa w wizji Jackowskiego? ~jan 1 2024-06-21 20:43
TVP w ruinie to i Orlen załatwi, Lotos w 2012 wyceniano na,,0,,zł ~Neron 2 2024-06-21 18:42
upadł niemiecki gigant rywal Orlenu marcinl0 2 2024-06-21 17:28
Ale usuwa mendrialna Orlen to polityka i nie usuwać ~Moderator 1 2024-06-21 17:16
26.06. bedzie decyzja co do dywidendy? ~jjm 3 2024-06-21 16:35
#_Deficyt w uzgodnieniu z Kom.Eur_żeby brakowało kasy na Rozwój Polski.! ~Anonimous 4 2024-06-21 16:20
Dziś o 20. tej derby Afryki , mecz Holandia : Francja ~staszecki 3 2024-06-21 15:44
schaboszczak tfusska; w 2015 roku za pensję ok. 107 kg, dziś ok. 180 kg ~utssu 14 2024-06-21 15:39
Nagroda dla Rudzielca od unii . Najlepiej gnoi Polaków i gospodarkę ~Okinie 3 2024-06-21 14:07
Na tle innych ~Fqrf 2 2024-06-21 13:44
Orlen- 3 wiedzmy - info rozliczenie kontraktow ~OrlenOrlenowe 2 2024-06-21 12:10
Druga kariera Wonsika? ~MiuMiu 2 2024-06-21 11:40
Bruksela bierze się za Polskę. Jest decyzja, pierwsza taka od 14 lat marcinl0 10 2024-06-21 11:18
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.