Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Podpisujcie petycje w sprawie na pro-elio.pl ~proste 2 2024-07-30 20:52
Prezes Fąfara dotrzymał słowa. Orlen skupuje pilnie akcje Energa ~Finansista 3 2024-07-30 20:22
Powstanie kolejny Legion Ukraiński? Kraj NATO chce wziąć przykład z Pols marcinl0 2 2024-07-30 17:08
Zauważyliście teraz parówki już nie są takie dobre jak za Daniela ~Dewajtis 6 2024-07-30 16:45
Czy AT=37 ? ~dhf 1 2024-07-30 16:22
Orlen załata dziurę w budżecie? Kontrowersyjny pomysł wiceministra po marcinl0 3 2024-07-30 16:18
Imponujące ~Fqrf 1 2024-07-30 16:00
Zgodnie z RSI ~cipson 1 2024-07-30 15:58
co to sie dzieje na PKP ? ~inwestor 2 2024-07-30 15:40
Zjedzie po dywidendzie na 50 czy 40? ~Dexter 3 2024-07-30 15:31
Jechałem przez CZECHY - same ORLENY wszędzie ! ~zbankimuiwdynke 3 2024-07-30 11:24
PKO i PZU maj po 50zl ale nie sprzedają dziś warto usredniac rek 120 bos ~Trader 19 2024-07-30 08:29
"Przepowiednia" dla rynków po... ~Dewajtis 22 2024-07-29 23:51
Drogie paliwo , a zysków firma nie ma, co się dzieje ? ~potodno 1 2024-07-29 20:21
Wywaliłem gniota. Bez Obajtka nic nie wart ~Wituś 13 2024-07-29 14:06
Ameryka, Europa na szczytach a szulernia szoruje po dnie. ~staszecki 2 2024-07-29 11:30
Zamiana Orlenu na Astarta ~Ja 1 2024-07-29 10:54
Przepowiednia wróżbity Macieja na temat Orlenu na najbliższe 3 lata ~VelSatis 2 2024-07-29 10:31
Będzie przetarg a nie kręcenie lodów? A to niespodzianka!!! ~Buhahahaha 3 2024-07-29 10:26
Czas rozstania. ~nelor 1 2024-07-29 10:13
Przetarg na parówki wygra Bratwurst Gmbh ~Taaa 10 2024-07-29 08:33
Niemiecki gigant zwolni 14 tys. pracowników marcinl0 1 2024-07-29 01:17
Wolska Ludowa -kwa kwa ~Buhahahaha 2 2024-07-28 22:42
Po takiej rakiecie jutro pewnie korekta 2.5-3% ~Taaaa 2 2024-07-28 08:22
Prokuratorzy nie chcą łamać prawa "tak jak my je rozumiemy" i ~DeBrażelą 6 2024-07-28 06:40
Orlen 5.10.2023: 54 zł. Orlen za rządow Koalicji 12.07.2024: 68 zł ~INFO 17 2024-07-27 12:03
Dla Polski nowa Dyrektywa_ Mniejsze zatrudnienie =>mniejszy wskaźnik be ~Anonimous 3 2024-07-27 04:36
Koniec rajdu na 120? ~Invest 4 2024-07-26 19:51
No i poszło się ~Fqrf 1 2024-07-26 16:44
Kto wie ~Janusz 1 2024-07-26 09:36
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.