Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
⚔️❤️⚔️ Iran i Izrael na granicy Wojny SZOK ⚔️❤️⚔️ ~Eryk 1 2024-08-01 22:37
Ubranka od fafary pasują? ~Invest 2 2024-08-01 19:32
Kiedy wyniki za 2 kwartał? ~VelSatis 4 2024-08-01 16:59
Cuda za nami. ~Szwagier 1 2024-08-01 16:52
Jednak panika ? :)))))))) ~xxx 2 2024-08-01 16:43
Plany resortu infrastruktury w ogniu krytyki. "Likwidacja polskiego pote marcinl0 5 2024-08-01 16:24
Przygotowania do Wielkiej Wojny❓ Od czegoś krach może się zacząć... ~Eryk 2 2024-08-01 16:13
inflacja ~krokus12 6 2024-08-01 15:00
"Sytuacja jest wyjątkowa". PKW przed decyzją ws. subwencji dla PiS marcinl0 18 2024-08-01 14:58
⏰⏰⏰ Czeka nas wojna TOTALNA - ostrzega ONZ. Rynki w popłochu ⏰⏰⏰ ~Pablo 8 2024-08-01 14:50
Po co to komu? ~Dewajtis 1 2024-08-01 14:34
Pół miliarda? Grubo.... ~Jakkrasctomiliardy 3 2024-08-01 13:57
Rajd fafary i krawca trwa ~Invest 1 2024-08-01 11:15
ANALIZA! jak wiele pewnych spółek znacie z potencjałem4-5xwzrostu.MIRBUD ~Mirbud 2 2024-08-01 08:46
Kolejne audyty ~Franciszek 1 2024-08-01 08:16
Czekam do dywidendy, wezmę dywidendę drugi raz i sprzedaję śmiecia ~lex 14 2024-07-31 23:04
Cenzura w paleoTVP ~Realista 1 2024-07-31 22:02
Orlen ~Dan 5 2024-07-31 21:05
Recaro, niemiecki producent foteli samochodowych, ogłosił upadłość marcinl0 1 2024-07-31 18:01
Obajtek zrabiał połowę mniej niż Krawiec A ZYSKI ? Były ~Ministri 8 2024-07-31 17:28
Ceny prądu, gazu, paliwa i kredyty najwyższe za Tuska? ~Nyndza 5 2024-07-31 17:18
Serduszka w klapie opodatkują posiadanie czapki, majtek i krawata. ~Wituś 3 2024-07-31 14:45
Kamala Harris idiokracja w natarciu ~YebacPOPiS 2 2024-07-31 12:50
rząd przygotowuje podatek od krasnala, piaskownicy, grila itp. ~xyz 3 2024-07-31 10:49
Gwałtownie maleje majątek Orlenu.!! _Będzie konieczna Komisja która ~JimmiJoe 15 2024-07-31 10:06
PKN. Obajtek. MOL. Orban. Ruscy. ~PiSosyf 4 2024-07-31 09:56
JUŻ DZIŚ WARTO ZAMIENIĆ AKCJE Z WIG20 na MABION?? ~Jan 2 2024-07-31 09:37
no i "mamy mieć" rentę wdowią całe aż 15%, hi hi , dobrze że nie 5 ~czuwaj 7 2024-07-31 00:49
Podpisujcie petycje w sprawie na pro-elio.pl ~proste 2 2024-07-30 20:52
Prezes Fąfara dotrzymał słowa. Orlen skupuje pilnie akcje Energa ~Finansista 3 2024-07-30 20:22
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.