|
Mirbud z rekomendacją z Trigonu na 20 zł, 40% up, LINK.
|
~Mirbud40
|
3
|
2024-07-26 09:05
|
|
Rząd wprowadza nowy podatek od paliw, aby było po 5,19
|
~CzystaWoda
|
7
|
2024-07-26 06:42
|
|
Chcą Orlenowi odebrać - Orlen Paczka
|
~zxc
|
4
|
2024-07-25 20:59
|
|
4 tys ludzi na bruczek w PKP Cargo , razem z rodzinami to 20 tys biedy.
|
~czuwaj
|
13
|
2024-07-25 19:28
|
|
Jak najszybciej wyjaśnić rolę wujtka w wyprzedaży majatku
|
~Bodnarprzyapieszenie
|
7
|
2024-07-25 17:16
|
|
Prezes Fąfara ogłosił skup akcji Energa z rynku przez Orlen
|
~Finansista
|
4
|
2024-07-25 14:57
|
|
Arbeit macht frei
|
~tuuussskk
|
3
|
2024-07-25 13:41
|
|
Ale jaja! Musicie poprosić żeby w ruchamypublike coś szybko wymyslili
|
~Buhahahaha
|
1
|
2024-07-25 12:43
|
|
Orlen Paczka świetnie się rozwija.
|
~Invest
|
1
|
2024-07-25 12:03
|
|
@@ _Czy ta rura __odkopała już te masowe groby imigrantów..?? Nie może
|
~Jeba_Rurę
|
1
|
2024-07-25 10:55
|
|
Unijna dyrektywa podniesie ceny paliw o 50 gr. A obiecywał 5,19
|
~dominik
|
1
|
2024-07-25 10:47
|
|
Ostatnich chętnych zapraszamy na kółeczko i jazdaaaaa
|
~Hop
|
2
|
2024-07-25 10:37
|
|
no to jedziemy na 50 ? jak jeszcze dołożą raport ze stratą to będzie 40.
|
~młodywykształcony
|
4
|
2024-07-25 09:59
|
|
fujarka chce ratować zyski i paliwo ma iść o 40 gr do góry.
|
~czuwaj
|
1
|
2024-07-25 08:57
|
|
Kulczyk bankrutuje a ma PKN po 20zl zIPO bos dla Rydzyka zbiera za glos
|
~DM_BOS
|
14
|
2024-07-25 08:56
|
|
Przepowiednia Nostradamusa o kryzysie ekonomicznym nie musi sie
|
~Zyga
|
4
|
2024-07-25 08:22
|
|
Biorę longa z dzwignia
|
~mefedron12
|
2
|
2024-07-25 08:01
|
|
wczoraj kursy paliwówek BP +1%; Shell +0,7%; Exxon +1,4% a Orlen??
|
~ja
|
2
|
2024-07-25 07:47
|
|
Orlen to najlepsza spółeczka do trzapania zysku
|
~falconwro
|
2
|
2024-07-24 22:45
|
|
SP500 żegna Bideta i amerykańską Kłodawe
|
~tojestpikuś
|
2
|
2024-07-24 22:03
|
|
będzie ciekawie się dowiedzieć w 2025 , że neoTVP straciła kilka mld zł
|
~JD
|
1
|
2024-07-24 19:58
|
|
Dobrze że sprzedałeś 66.66 . Niestety nie wszystko
|
~Taaa
|
1
|
2024-07-24 19:46
|
|
ONZ zajmie się polskim reżimem..!!
|
~No_nie_Mogę
|
5
|
2024-07-24 19:44
|
|
KOmunista Donald i prześladowania Kościoła.
|
~RudyPinokio
|
2
|
2024-07-24 18:18
|
|
Miotła srząta
|
~Henryk
|
1
|
2024-07-24 18:16
|
|
O MATKO ALE KORBA NA PKP !!!!
|
~inwestor
|
4
|
2024-07-24 17:01
|
|
Co z tym LNG?
|
~zx
|
1
|
2024-07-24 14:36
|
|
Ile zarabia fafara i za co?
|
~Zapytajnik
|
2
|
2024-07-24 13:33
|
|
Ciąg dalszy mocy pkn
|
~Fqrf
|
2
|
2024-07-24 13:23
|
|
Ale stworzyli potwora
|
~xx
|
1
|
2024-07-24 13:22
|