Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mirbud z rekomendacją z Trigonu na 20 zł, 40% up, LINK. ~Mirbud40 3 2024-07-26 09:05
Rząd wprowadza nowy podatek od paliw, aby było po 5,19 ~CzystaWoda 7 2024-07-26 06:42
Chcą Orlenowi odebrać - Orlen Paczka ~zxc 4 2024-07-25 20:59
4 tys ludzi na bruczek w PKP Cargo , razem z rodzinami to 20 tys biedy. ~czuwaj 13 2024-07-25 19:28
Jak najszybciej wyjaśnić rolę wujtka w wyprzedaży majatku ~Bodnarprzyapieszenie 7 2024-07-25 17:16
Prezes Fąfara ogłosił skup akcji Energa z rynku przez Orlen ~Finansista 4 2024-07-25 14:57
Arbeit macht frei ~tuuussskk 3 2024-07-25 13:41
Ale jaja! Musicie poprosić żeby w ruchamypublike coś szybko wymyslili ~Buhahahaha 1 2024-07-25 12:43
Orlen Paczka świetnie się rozwija. ~Invest 1 2024-07-25 12:03
@@ _Czy ta rura __odkopała już te masowe groby imigrantów..?? Nie może ~Jeba_Rurę 1 2024-07-25 10:55
Unijna dyrektywa podniesie ceny paliw o 50 gr. A obiecywał 5,19 ~dominik 1 2024-07-25 10:47
Ostatnich chętnych zapraszamy na kółeczko i jazdaaaaa ~Hop 2 2024-07-25 10:37
no to jedziemy na 50 ? jak jeszcze dołożą raport ze stratą to będzie 40. ~młodywykształcony 4 2024-07-25 09:59
fujarka chce ratować zyski i paliwo ma iść o 40 gr do góry. ~czuwaj 1 2024-07-25 08:57
Kulczyk bankrutuje a ma PKN po 20zl zIPO bos dla Rydzyka zbiera za glos ~DM_BOS 14 2024-07-25 08:56
Przepowiednia Nostradamusa o kryzysie ekonomicznym nie musi sie ~Zyga 4 2024-07-25 08:22
Biorę longa z dzwignia ~mefedron12 2 2024-07-25 08:01
wczoraj kursy paliwówek BP +1%; Shell +0,7%; Exxon +1,4% a Orlen?? ~ja 2 2024-07-25 07:47
Orlen to najlepsza spółeczka do trzapania zysku ~falconwro 2 2024-07-24 22:45
SP500 żegna Bideta i amerykańską Kłodawe ~tojestpikuś 2 2024-07-24 22:03
będzie ciekawie się dowiedzieć w 2025 , że neoTVP straciła kilka mld zł ~JD 1 2024-07-24 19:58
Dobrze że sprzedałeś 66.66 . Niestety nie wszystko ~Taaa 1 2024-07-24 19:46
ONZ zajmie się polskim reżimem..!! ~No_nie_Mogę 5 2024-07-24 19:44
KOmunista Donald i prześladowania Kościoła. ~RudyPinokio 2 2024-07-24 18:18
Miotła srząta ~Henryk 1 2024-07-24 18:16
O MATKO ALE KORBA NA PKP !!!! ~inwestor 4 2024-07-24 17:01
Co z tym LNG? ~zx 1 2024-07-24 14:36
Ile zarabia fafara i za co? ~Zapytajnik 2 2024-07-24 13:33
Ciąg dalszy mocy pkn ~Fqrf 2 2024-07-24 13:23
Ale stworzyli potwora ~xx 1 2024-07-24 13:22
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.