Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Krach! Strach w oczach! ~Bogdan 13 2024-08-05 15:33
prawdopodobnie gdy gosporarka pada gaming ożywa jak np. w pandemi ~kenss 1 2024-08-05 14:52
PRZEANALIZOWAŁEM TO WSZYSTKO i ...... ~krach 1 2024-08-05 14:46
W Polsce upadłość, w Rumunii rozruch [link] ~VelSatis 5 2024-08-05 14:41
Cieńzura ~VelSatis 4 2024-08-05 14:05
Wig 20 ? ~xxx 1 2024-08-05 13:47
Zacie przepowiednie Baby Wangi ma 2024 o k ryzysie gospodarczym? ~Anna 7 2024-08-05 13:01
Energa. Jest decyzja Orlenu o wypłacie dywidendy. ~Finansista 1 2024-08-05 12:25
Nareszcie ~Lepiejpozno 4 2024-08-05 10:00
KAPITAŁ POPŁYNIE NA MABION POD SZCZEPIONKĘ COVID NOVAVAXU! ~Heniek 2 2024-08-05 09:48
ETF grający na SPADKI zaczął mocno rosnąć !!!!!!!! ~Warren_Buffet 1 2024-08-05 09:20
Dzisiaj -10 ? :))))) ~dhf 2 2024-08-05 09:07
Jutro 60 zł i krwawy poniedziałek ~TechnikAT 1 2024-08-05 00:30
Premier OBIECAŁ 100 mln na Muzeum Powstania Warszawskiego ~VelSatis 4 2024-08-04 20:53
Rusza budowa fabryki Ontela ~Polak 2 2024-08-04 20:51
Po ile był Oelen gdy Obajtek obejmował fotel prezesa? ~123 11 2024-08-04 19:51
60tys.5.19.1pln.akademiki.100mln. na muzeum ~Invest 10 2024-08-04 18:24
na co liczy mając taki kapitał może wpływać na losy państw ~kkk11111 2 2024-08-04 18:16
Bbuuhhaa..__Turów do zamknięcia..!! ~Bbbuuuhhhhhaaaaaaa 1 2024-08-04 09:41
Po ile był Orlen jak Obajtek był prezesem? ~Prawda 1 2024-08-04 06:03
ORLEN najlepszą spółką na drugie półrocze 2024 ~PIOTR 45 2024-08-03 17:38
100mln.na.muzeum,5.19, gruszki na wierzbie… ~Taaaa 4 2024-08-03 10:28
NKN ORLEN ładna nazwa. ~Invest 1 2024-08-03 09:10
Jak wujtek "rozwijał" orlen ~Buhahahaha 31 2024-08-03 08:16
orlen wydał 1,15 mld koperytko 1 2024-08-03 00:34
Dzień dobry ~Pisułar 4 2024-08-02 19:27
Orlen Paczka na sprzedaż ? ~ONPb 1 2024-08-02 18:47
Wazne ~Prawda 4 2024-08-02 17:47
Wielka PRADA ~Prawda 3 2024-08-02 17:31
Ropa już -3% ~Wrazicki 1 2024-08-02 15:39
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.