|
Cos się z ropą dzieje. W piątek zatankuję za wszystko i do wanien
|
~tojestpikuś
|
1
|
2024-08-07 23:52
|
|
Yankesi wiedze ze kryzys ekonomiczny wg Nostradamusa sie zisci na jedien
|
~Nowak
|
1
|
2024-08-07 23:02
|
|
CCC genialne wyniki. Jutro +20% za rok 500
|
~Szef
|
1
|
2024-08-07 20:24
|
|
Wszystko góra tylko
|
~Wiem
|
4
|
2024-08-07 17:15
|
|
Zachód rośnie po 1,5, 1,8 % a szulernia słania się po dnie. Co za syf?
|
~dionizy
|
2
|
2024-08-07 16:56
|
|
Pytanie czy dywidenda jest pewna?
|
~Seba
|
8
|
2024-08-07 16:21
|
|
Dywidenda 4,5zl
|
~Prawda
|
8
|
2024-08-07 16:20
|
|
Niedługo NKN a nie PKN
|
~Taaas
|
1
|
2024-08-07 16:02
|
|
⛔ Miliarder z Warren Burger w pośpiechu sprzedaje akcje ⛔
|
~oktaw_1976
|
8
|
2024-08-07 15:30
|
|
----> WYKRES <-----
|
~Janek
|
3
|
2024-08-07 13:59
|
|
Polacy...
|
~Dewajtis
|
33
|
2024-08-07 12:38
|
|
To dopiero POczątek..!!!!!!!
|
~POsuwam_PO
|
3
|
2024-08-07 10:57
|
|
dzisiaj przebije 62 zł
|
~zmyk
|
2
|
2024-08-07 10:54
|
|
Lipiec - wzrost bezrobocia [link]
|
~VelSatis
|
6
|
2024-08-07 10:48
|
|
PO = ORLEN po 5.19 zł
|
~GPW
|
3
|
2024-08-07 09:18
|
|
Jak zBIELANnina zarządzała NCBiRem
|
~Nastepninamierzeni
|
1
|
2024-08-07 08:42
|
|
Obajtek zrabiał duzo mniej niż Krawiec - I BUDOWAŁ KRAJ
|
~Luki
|
3
|
2024-08-07 08:21
|
|
Obajtek zbudował potęgę a Donald ją rozwali bo PiS…
|
~Invest
|
9
|
2024-08-07 07:59
|
|
Dlaczego za po zawsze jest zła koniunktura?
|
~Ano
|
12
|
2024-08-07 07:35
|
|
Dywidenda 4.50 akcje 55. Kosmos
|
~Invest
|
1
|
2024-08-07 07:33
|
|
Odbicie niecały pół procenta.
|
~Invest
|
1
|
2024-08-07 06:14
|
|
za PIS kasa była na wszystko a teraz budżet leży UE wprowadza procedurę
|
~czuwaj
|
17
|
2024-08-06 21:40
|
|
Czy dywidenda wyrówna straty na kursie?
|
~Invest
|
4
|
2024-08-06 17:14
|
|
Czy przepowiednia Jan Antonego Vincenta-Rostowskiego się spełni?
|
~VelSatis
|
3
|
2024-08-06 16:11
|
|
Stanowski - Wolne media 1:0 [link]
|
~VelSatis
|
1
|
2024-08-06 15:38
|
|
na GPW słabo, gospodarka słabo nawet na igrzyskach słabo
|
~Babiarz
|
1
|
2024-08-06 15:07
|
|
Spółki odrabiają straty, oprócz fafary i krawca
|
~Invest
|
2
|
2024-08-06 13:40
|
|
Widzicie co wyprawia najgorsza szulernia świata
|
~janodmiodu
|
2
|
2024-08-06 13:36
|
|
Gdzie mój komentarz? Byl na temat Orlenu i jego prezesów.
|
~Taaaa
|
1
|
2024-08-06 13:01
|
|
⛔⛔⛔ Wskaźnik strachu najwyższy od czasu KRACHU Pandemicznego ⛔⛔⛔
|
~Tomek
|
5
|
2024-08-06 11:25
|