|
Gazeta , Interia i Onet......i wszystko jasne..!!
|
~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa
|
5
|
2024-09-10 16:43
|
|
Ceny spadną o połowę czyli 30?
|
~Invest
|
1
|
2024-09-10 16:21
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Oby tylko na nagrody dla ministrów wystarczyło
|
~Taaaa
|
16
|
2024-09-10 15:03
|
|
Polityczni nominaci UBecji już przejmują wszystko.!!
|
~OjTam__OjTam
|
1
|
2024-09-10 15:02
|
|
Chcemy wycofania kontrasygnaty dla I. Fąfary
|
~5-19zł
|
3
|
2024-09-10 15:01
|
|
Nie będzie zjazdu... dzbanki...
|
~Ekonommm
|
10
|
2024-09-10 13:31
|
|
Zakupy zrobione.
|
~Transek1975
|
1
|
2024-09-10 13:28
|
|
Orlen rosnie
|
~Jim
|
36
|
2024-09-10 13:24
|
|
Dywidenda za kilka dni, widać PO kursie.
|
~Invest
|
3
|
2024-09-10 13:02
|
|
Dywidenda
|
~Jełop
|
14
|
2024-09-10 09:52
|
|
4,15 dywidendy to 6.8%
|
~wstyd
|
9
|
2024-09-10 09:20
|
|
Promocja pod wybory
|
~josep
|
1
|
2024-09-10 08:58
|
| Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 10:33 |
|
Spadający Orlen......
|
~Rau
|
19
|
2024-09-10 08:25
|
|
Obajtkowe olefiny to sabotaż gospodarczy?
|
~Kuchwalekremla
|
7
|
2024-09-09 21:16
|
|
kolejny opór 57zł
|
~Pawcik
|
6
|
2024-09-09 19:56
|
|
...Kolejna fabryka do zamknięcia..!! Ostatni gasi światło...
|
~DeBrażelą
|
1
|
2024-09-09 19:48
|
|
................................Czy już gasimy światło..?
|
~PO_to_DNO
|
2
|
2024-09-09 18:35
|
|
75 pln do końca miesiąca...
|
~Inf9
|
2
|
2024-09-09 18:18
|
|
Jeśli nawet pod dywidendę nie rośnie…
|
~fafafara
|
5
|
2024-09-09 18:04
|
|
Miały być konkursy a uśmiechnięcie na potęgę lokują swoich w spólkach
|
~staszecki
|
6
|
2024-09-09 17:11
|
|
Gdy nie pójdziemy z USA to czeka nas STAGNACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bilioner
|
1
|
2024-09-09 16:13
|
|
Gdy nie pójdziemy z USA to czeka nas STAGNACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bilioner
|
1
|
2024-09-09 16:12
|
|
WYBORY W USA WYZNACZĄ KIERUNKI ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bilioner
|
1
|
2024-09-09 16:09
|
|
My nie kradniemy, nam się należy ...
|
~hmmm
|
3
|
2024-09-09 15:25
|
|
ważna wiadomość-GOSPODARKA UNII BĘDZIE DOŁOWAĆ!!!
|
~bilioner
|
1
|
2024-09-09 15:02
|
|
państwowe firmy zwalniają na potegę , czy Orlen dołączy?
|
~czuwaj
|
3
|
2024-09-09 14:56
|
|
Ile jeszcze jest w OFE?
|
~plemiel
|
1
|
2024-09-09 14:22
|
|
Nowe złoże Rzeczyca , bedziemy Kuwejtem :)
|
~driller
|
2
|
2024-09-09 14:08
|
|
13 października 2023 - 62,16zł - 6 września 2024 - 61,20zł - spadek 1,5%
|
~VelSatis
|
7
|
2024-09-09 13:57
|
|
Ile po dywidendzie? 4 z przodu?
|
~fafafara
|
2
|
2024-09-09 13:31
|