Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gazeta , Interia i Onet......i wszystko jasne..!! ~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa 5 2024-09-10 16:43
Ceny spadną o połowę czyli 30? ~Invest 1 2024-09-10 16:21
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Oby tylko na nagrody dla ministrów wystarczyło ~Taaaa 16 2024-09-10 15:03
Polityczni nominaci UBecji już przejmują wszystko.!! ~OjTam__OjTam 1 2024-09-10 15:02
Chcemy wycofania kontrasygnaty dla I. Fąfary ~5-19zł 3 2024-09-10 15:01
Nie będzie zjazdu... dzbanki... ~Ekonommm 10 2024-09-10 13:31
Zakupy zrobione. ~Transek1975 1 2024-09-10 13:28
Orlen rosnie ~Jim 36 2024-09-10 13:24
Dywidenda za kilka dni, widać PO kursie. ~Invest 3 2024-09-10 13:02
Dywidenda ~Jełop 14 2024-09-10 09:52
4,15 dywidendy to 6.8% ~wstyd 9 2024-09-10 09:20
Promocja pod wybory ~josep 1 2024-09-10 08:58
Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym Puls Biznesu 1 2026-06-25 10:33
Spadający Orlen...... ~Rau 19 2024-09-10 08:25
Obajtkowe olefiny to sabotaż gospodarczy? ~Kuchwalekremla 7 2024-09-09 21:16
kolejny opór 57zł ~Pawcik 6 2024-09-09 19:56
...Kolejna fabryka do zamknięcia..!! Ostatni gasi światło... ~DeBrażelą 1 2024-09-09 19:48
................................Czy już gasimy światło..? ~PO_to_DNO 2 2024-09-09 18:35
75 pln do końca miesiąca... ~Inf9 2 2024-09-09 18:18
Jeśli nawet pod dywidendę nie rośnie… ~fafafara 5 2024-09-09 18:04
Miały być konkursy a uśmiechnięcie na potęgę lokują swoich w spólkach ~staszecki 6 2024-09-09 17:11
Gdy nie pójdziemy z USA to czeka nas STAGNACJA!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-09-09 16:13
Gdy nie pójdziemy z USA to czeka nas STAGNACJA!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-09-09 16:12
WYBORY W USA WYZNACZĄ KIERUNKI ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-09-09 16:09
My nie kradniemy, nam się należy ... ~hmmm 3 2024-09-09 15:25
ważna wiadomość-GOSPODARKA UNII BĘDZIE DOŁOWAĆ!!! ~bilioner 1 2024-09-09 15:02
państwowe firmy zwalniają na potegę , czy Orlen dołączy? ~czuwaj 3 2024-09-09 14:56
Ile jeszcze jest w OFE? ~plemiel 1 2024-09-09 14:22
Nowe złoże Rzeczyca , bedziemy Kuwejtem :) ~driller 2 2024-09-09 14:08
13 października 2023 - 62,16zł - 6 września 2024 - 61,20zł - spadek 1,5% ~VelSatis 7 2024-09-09 13:57
Ile po dywidendzie? 4 z przodu? ~fafafara 2 2024-09-09 13:31
[x]
PKNORLEN 2,57% 125,94 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.