Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Aż przykro się na to patrzy ~Leszcz 1 2024-09-11 16:49
WAŻNE..!!..Podejrzewali, że jest ropa, ale jej ILOŚĆ ich zaskoczyła...!! ~DeBrażelą 2 2024-09-11 16:49
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Nowe złoża i rośnie? ~Taaa 1 2024-09-11 16:45
Prądzyński a Obatel - jakie konsekwencje spotkały obydwu ~Dbdbdbdb 4 2024-09-11 15:49
Uśmiechniętej Polski już czas ~FanatykRudego 1 2024-09-11 15:49
prezes Fujara musi znaleźć złoty pociąg, żeby Orlen poszedł w górę ~gpw 1 2024-09-11 15:32
20cm.wody w Wiśle.!__Ale Czaskowski zrobi "kontrolowany zrzut," i uratu ~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa 8 2024-09-11 14:09
Jeśli dzisiaj nadal spadki to już chyba po naszych pieniądzach ~Invest 7 2024-09-11 13:28
kasowane ~akas 1 2024-09-11 12:01
Czy roman nie czai się na Orlen tak jak na Poln ~Taaaa 2 2024-09-11 10:36
rozpoczynamy bessę ~JD 2 2024-09-11 10:30
Sabitarz gospodarczy? W interesie kremla ~Wujteknawegrzech 1 2024-09-11 10:29
Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym Puls Biznesu 1 2026-06-25 10:33
Tam vs Don ~Orim 1 2024-09-11 08:59
ORLEN: 13 października 2023 62,16; 10 września 2024 60,82 ~VelSatis 2 2024-09-11 08:50
PO dniu 20.09 ORLEN będzie wspomnieniem mocnych fundamentów... ~Makler 4 2024-09-11 07:21
Dziś kolejny dzień spadkowy,obstawiamy ile znowu spadnie ORLEN? ~Obserwator 1 2024-09-11 06:51
Orlen już 1440 rubli roooskich! ~Invest 2 2024-09-10 23:51
PKP Cargo Poczta Polska,Orlen,budżet,kontrasygnata itp.itd smutne to kukuryku 4 2024-09-10 21:55
Co fafara robi z Orlenem? ~Invest 2 2024-09-10 21:41
-------------Czy AT=37 ? -------------- ~xxx 1 2024-09-10 19:35
Polska kupuje sprzęt a nie ma amunicji ani fabryki ~Roland 3 2024-09-10 18:56
Ale jutro będzie LAWINA ~ella 1 2024-09-10 18:52
Stawiam tezę, że Orlen już NIGDY nie będzie kosztował 100 zł ~lex 5 2024-09-10 18:41
Orlen ma dużo większe zyski niż oficjalnie ~Noooo 1 2024-09-10 18:37
Uśmiech inwestory. ~Invest 3 2024-09-10 18:32
Za rok, półtora to będzie bankrut za grosze. ~Taaaaa 2 2024-09-10 18:31
PKN Orlen ~Ernest 2 2024-09-10 18:12
Hossa ominęła Orlen. ~Holokosz 2 2024-09-10 18:05
Śmieć nawet pod dywidendę nie chce rosnąć ~Jim 18 2024-09-10 18:04
pierwsza stacja z paliwem po 5,19 będzie miała niezłą reklamę ~obibok 1 2024-09-10 17:21
[x]
PKNORLEN 2,57% 125,94 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.