Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kolejny krok do zbudowania CPK ~Polak 7 2024-09-11 17:20
Do końca tygodnia 35 PLN wtedy sobie zakupię ~Ekonommm 2 2024-09-11 17:12
Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao Puls Biznesu 1 2026-06-23 17:43
Wywalają śmiecia na potęgę ~jim_morris 1 2024-09-11 16:52
Aż przykro się na to patrzy ~Leszcz 1 2024-09-11 16:49
WAŻNE..!!..Podejrzewali, że jest ropa, ale jej ILOŚĆ ich zaskoczyła...!! ~DeBrażelą 2 2024-09-11 16:49
Nowe złoża i rośnie? ~Taaa 1 2024-09-11 16:45
Prądzyński a Obatel - jakie konsekwencje spotkały obydwu ~Dbdbdbdb 4 2024-09-11 15:49
Uśmiechniętej Polski już czas ~FanatykRudego 1 2024-09-11 15:49
prezes Fujara musi znaleźć złoty pociąg, żeby Orlen poszedł w górę ~gpw 1 2024-09-11 15:32
20cm.wody w Wiśle.!__Ale Czaskowski zrobi "kontrolowany zrzut," i uratu ~Bbbuuuuhhhhaaaaaaaaa 8 2024-09-11 14:09
Jeśli dzisiaj nadal spadki to już chyba po naszych pieniądzach ~Invest 7 2024-09-11 13:28
kasowane ~akas 1 2024-09-11 12:01
Czy roman nie czai się na Orlen tak jak na Poln ~Taaaa 2 2024-09-11 10:36
rozpoczynamy bessę ~JD 2 2024-09-11 10:30
Sabitarz gospodarczy? W interesie kremla ~Wujteknawegrzech 1 2024-09-11 10:29
Tam vs Don ~Orim 1 2024-09-11 08:59
ORLEN: 13 października 2023 62,16; 10 września 2024 60,82 ~VelSatis 2 2024-09-11 08:50
PO dniu 20.09 ORLEN będzie wspomnieniem mocnych fundamentów... ~Makler 4 2024-09-11 07:21
Dziś kolejny dzień spadkowy,obstawiamy ile znowu spadnie ORLEN? ~Obserwator 1 2024-09-11 06:51
Orlen już 1440 rubli roooskich! ~Invest 2 2024-09-10 23:51
PKP Cargo Poczta Polska,Orlen,budżet,kontrasygnata itp.itd smutne to kukuryku 4 2024-09-10 21:55
Co fafara robi z Orlenem? ~Invest 2 2024-09-10 21:41
-------------Czy AT=37 ? -------------- ~xxx 1 2024-09-10 19:35
Polska kupuje sprzęt a nie ma amunicji ani fabryki ~Roland 3 2024-09-10 18:56
Ale jutro będzie LAWINA ~ella 1 2024-09-10 18:52
Stawiam tezę, że Orlen już NIGDY nie będzie kosztował 100 zł ~lex 5 2024-09-10 18:41
Orlen ma dużo większe zyski niż oficjalnie ~Noooo 1 2024-09-10 18:37
Uśmiech inwestory. ~Invest 3 2024-09-10 18:32
Za rok, półtora to będzie bankrut za grosze. ~Taaaaa 2 2024-09-10 18:31
PKN Orlen ~Ernest 2 2024-09-10 18:12
[x]
PKNORLEN 1,21% 129,04 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.