|
Mario jesteś jeszcze z nami czy już zrealizowałeś zyski !?
|
~Tobiasz
|
1
|
2025-06-18 08:21
|
|
Kupiłem trochę akcji. Leszcze.
|
~Prezes
|
5
|
2025-06-18 07:09
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Droga na 100 na Orlenie jest otwarta
|
~RRRrrr
|
5
|
2025-06-18 07:07
|
|
Trzymacie na dywidende..
|
~Wojtek
|
3
|
2025-06-18 00:40
|
|
Czekam 6 lat żeby wróciło na 90 pln
|
~Gonzoo
|
4
|
2025-06-17 23:51
|
|
akcja
|
~makler
|
1
|
2025-06-17 23:43
|
|
8 z przodu było i się zmyło
|
~Andrzej
|
25
|
2025-06-17 23:32
|
|
90 zł do 15 lipca przebije
|
~Bor
|
1
|
2025-06-17 22:25
|
|
Orlen oszukał Energę
|
~Akcjonariusz
|
3
|
2025-06-17 21:35
|
|
akcja
|
~makler
|
5
|
2025-06-17 20:57
|
|
Trzy wiedźmy w piątek- po ile będzie?
|
~Obcy
|
2
|
2025-06-17 20:56
|
|
Prezes też kupił akcje
|
~adhu
|
6
|
2025-06-17 19:50
|
| Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 10:33 |
|
prezes kupił akcji za 90 tysiecy złotych
|
~Finansista
|
2
|
2025-06-17 19:43
|
|
Kto dziś na fixie kupował po 83 50-83 88
|
~Szeryf
|
2
|
2025-06-17 18:57
|
|
Kurs idzie na rekord Obajtka
|
~Dolar
|
3
|
2025-06-17 17:53
|
|
Dywidenda przeszła
|
~Cabo
|
14
|
2025-06-17 17:48
|
|
Orlen w portfelu nie dziala
|
~Tester
|
1
|
2025-06-17 17:28
|
|
Szubi nadal uważasz że robiłeś super sprzedając po 68?
|
~Dizel
|
14
|
2025-06-17 16:46
|
|
To już chyba ładne zbieranie ...
|
~mr
|
1
|
2025-06-17 16:44
|
|
Co teraz zrobić ?
|
~nafciarz
|
18
|
2025-06-17 16:41
|
|
Było 50 zł, jest 80 zł a będzie więcej
|
~PIOTR
|
7
|
2025-06-17 16:38
|
|
ogromny ogr na wykresie
|
~Bingo
|
3
|
2025-06-17 16:19
|
|
Nabralem do wora po 80 do pelna
|
~Geralt
|
1
|
2025-06-17 16:16
|
|
Espi kolejne zakupy zarządu
|
~mr
|
2
|
2025-06-17 15:32
|
|
Shorty co tam na. dziś?
|
~Szeryf
|
5
|
2025-06-17 15:17
|
|
co kogo pochodzi kto ciągnie kurs akci
|
~SPOKOJNY
|
1
|
2025-06-17 14:31
|
|
Akcjonariusze zachodni już dawno sprzedali. Cenę obecnie ustala
|
~Edek_zFabryki
|
4
|
2025-06-17 13:39
|
|
Lecimy na maksima górne!
|
~Biegunka
|
1
|
2025-06-17 13:21
|
|
już za chwileczkę już za momencik
|
~drPiniondz
|
1
|
2025-06-17 13:03
|
|
Niedługo 8 z przodu
|
~Jim
|
4
|
2025-06-17 12:41
|