Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mario jesteś jeszcze z nami czy już zrealizowałeś zyski !? ~Tobiasz 1 2025-06-18 08:21
Kupiłem trochę akcji. Leszcze. ~Prezes 5 2025-06-18 07:09
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Droga na 100 na Orlenie jest otwarta ~RRRrrr 5 2025-06-18 07:07
Trzymacie na dywidende.. ~Wojtek 3 2025-06-18 00:40
Czekam 6 lat żeby wróciło na 90 pln ~Gonzoo 4 2025-06-17 23:51
akcja ~makler 1 2025-06-17 23:43
8 z przodu było i się zmyło ~Andrzej 25 2025-06-17 23:32
90 zł do 15 lipca przebije ~Bor 1 2025-06-17 22:25
Orlen oszukał Energę ~Akcjonariusz 3 2025-06-17 21:35
akcja ~makler 5 2025-06-17 20:57
Trzy wiedźmy w piątek- po ile będzie? ~Obcy 2 2025-06-17 20:56
Prezes też kupił akcje ~adhu 6 2025-06-17 19:50
Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym Puls Biznesu 1 2026-06-25 10:33
prezes kupił akcji za 90 tysiecy złotych ~Finansista 2 2025-06-17 19:43
Kto dziś na fixie kupował po 83 50-83 88 ~Szeryf 2 2025-06-17 18:57
Kurs idzie na rekord Obajtka ~Dolar 3 2025-06-17 17:53
Dywidenda przeszła ~Cabo 14 2025-06-17 17:48
Orlen w portfelu nie dziala ~Tester 1 2025-06-17 17:28
Szubi nadal uważasz że robiłeś super sprzedając po 68? ~Dizel 14 2025-06-17 16:46
To już chyba ładne zbieranie ... ~mr 1 2025-06-17 16:44
Co teraz zrobić ? ~nafciarz 18 2025-06-17 16:41
Było 50 zł, jest 80 zł a będzie więcej ~PIOTR 7 2025-06-17 16:38
ogromny ogr na wykresie ~Bingo 3 2025-06-17 16:19
Nabralem do wora po 80 do pelna ~Geralt 1 2025-06-17 16:16
Espi kolejne zakupy zarządu ~mr 2 2025-06-17 15:32
Shorty co tam na. dziś? ~Szeryf 5 2025-06-17 15:17
co kogo pochodzi kto ciągnie kurs akci ~SPOKOJNY 1 2025-06-17 14:31
Akcjonariusze zachodni już dawno sprzedali. Cenę obecnie ustala ~Edek_zFabryki 4 2025-06-17 13:39
Lecimy na maksima górne! ~Biegunka 1 2025-06-17 13:21
już za chwileczkę już za momencik ~drPiniondz 1 2025-06-17 13:03
Niedługo 8 z przodu ~Jim 4 2025-06-17 12:41
[x]
PKNORLEN 2,57% 125,94 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.