| NTT | ~herakles | 7 | 2010-02-08 10:13 |
| Branża informatyczna znowu będzie rosła | liza | 13 | 2010-02-08 10:09 |
| Analiza mowi 1,30 w styczniu | ~jacer | 12 | 2010-01-29 15:33 |
| Juz czas na NTT???????????????? | ~jacer | 6 | 2010-01-28 12:18 |
| no to czas na NTT | ~jacer | 6 | 2010-01-27 07:35 |
| czy będą groszówki????????? | ~jacer | 2 | 2010-01-23 12:52 |
| to jak spadamy na 1 zł?????????????? | ~jacer | 3 | 2010-01-22 09:49 |
| Wybije? | ~ludek | 11 | 2010-01-20 09:41 |
| Opór przebity | mix111 | 2 | 2010-01-15 10:48 |
| NTT po co komu w kryzysie kompy? | ~jacer | 6 | 2010-01-15 10:47 |
| wykres | ~Yoyo | 2 | 2010-01-08 10:08 |
| NTTSYSTEM - kupujcie na otwarciu - po południu odpał | ~edu | 6 | 2010-01-05 13:21 |
| CZYTAĆ ! | ~Toim | 2 | 2010-01-04 14:22 |
| Spadamy ,spadamy ...spadamy, jak zwykle ubrani | ~jacer | 2 | 2010-01-01 01:17 |
| RUSZAMY ? | mix111 | 9 | 2009-12-31 14:55 |
| Papier skorygowany i odleszczony | mix111 | 18 | 2009-12-31 08:06 |
| Tani papier | mix111 | 2 | 2009-12-29 20:40 |
| Wielka Wyprz rozpoczęta | ~herakles | 4 | 2009-12-29 15:03 |
| Czy HP ? | mix111 | 11 | 2009-12-28 11:05 |
| KUREK w TVN CNBC !!! | mix111 | 6 | 2009-12-22 11:17 |
| więc zjazd na groszówki | ~jacer | 2 | 2009-12-21 20:08 |
| Parkiet-Kurek przemówił ludzkim głosem | liza | 8 | 2009-12-21 08:58 |
| Będą te grosze ? | mix111 | 10 | 2009-12-15 10:14 |
| Dzis to sie bedzie działo | ~Jacer | 6 | 2009-12-11 15:42 |
| NTT-widły górne | eb52 | 2 | 2009-12-11 13:11 |
| Przyśpieszamy | ~herakles | 1 | 2009-12-10 11:19 |
| jak swiat swiatem papier lubi cisze . Czwarty kwartał jest najlepszy . | ~jacer | 5 | 2009-12-09 12:21 |
| cisza | mix111 | 12 | 2009-12-08 15:44 |
| niedługo będą groszówki | ~jacer | 16 | 2009-12-08 09:27 |
| spadki spadki spadki??? | ~herakles | 9 | 2009-12-08 08:58 |