Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NTT ~herakles 7 2010-02-08 10:13
Branża informatyczna znowu będzie rosła liza 13 2010-02-08 10:09
Analiza mowi 1,30 w styczniu ~jacer 12 2010-01-29 15:33
Juz czas na NTT???????????????? ~jacer 6 2010-01-28 12:18
no to czas na NTT ~jacer 6 2010-01-27 07:35
czy będą groszówki????????? ~jacer 2 2010-01-23 12:52
to jak spadamy na 1 zł?????????????? ~jacer 3 2010-01-22 09:49
Wybije? ~ludek 11 2010-01-20 09:41
Opór przebity mix111 2 2010-01-15 10:48
NTT po co komu w kryzysie kompy? ~jacer 6 2010-01-15 10:47
wykres ~Yoyo 2 2010-01-08 10:08
NTTSYSTEM - kupujcie na otwarciu - po południu odpał ~edu 6 2010-01-05 13:21
CZYTAĆ ! ~Toim 2 2010-01-04 14:22
Spadamy ,spadamy ...spadamy, jak zwykle ubrani ~jacer 2 2010-01-01 01:17
RUSZAMY ? mix111 9 2009-12-31 14:55
Papier skorygowany i odleszczony mix111 18 2009-12-31 08:06
Tani papier mix111 2 2009-12-29 20:40
Wielka Wyprz rozpoczęta ~herakles 4 2009-12-29 15:03
Czy HP ? mix111 11 2009-12-28 11:05
KUREK w TVN CNBC !!! mix111 6 2009-12-22 11:17
więc zjazd na groszówki ~jacer 2 2009-12-21 20:08
Parkiet-Kurek przemówił ludzkim głosem liza 8 2009-12-21 08:58
Będą te grosze ? mix111 10 2009-12-15 10:14
Dzis to sie bedzie działo ~Jacer 6 2009-12-11 15:42
NTT-widły górne eb52 2 2009-12-11 13:11
Przyśpieszamy ~herakles 1 2009-12-10 11:19
jak swiat swiatem papier lubi cisze . Czwarty kwartał jest najlepszy . ~jacer 5 2009-12-09 12:21
cisza mix111 12 2009-12-08 15:44
niedługo będą groszówki ~jacer 16 2009-12-08 09:27
spadki spadki spadki??? ~herakles 9 2009-12-08 08:58
[x]
NTTSYSTEM 3,55% 14,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.