|
spadki spadki spadki???
|
~herakles
|
9
|
2009-12-08 08:58
|
|
Co jest z ta spółka ,dlaczego nikt jej nie lubi??????
|
~hgw
|
5
|
2009-12-06 12:09
|
|
Chcę się obkupić NTT System
|
~herakles007
|
13
|
2009-12-01 11:16
|
|
NTTSYSTEM KIEDY TO RUSZY TYLE CZASU SIE KISI PO TAKIM
|
~bagnotka
|
3
|
2009-11-26 17:07
|
|
kto się dał nabrać na te 1,27?
|
~jac
|
2
|
2009-11-26 09:10
|
|
Sprzedaż komputerów spadła w III kw o 18%
|
~herakles
|
10
|
2009-11-25 16:50
|
|
NTTSYSTEM WRACAJ NA 1.5 PORA DLA CIEBIE
|
~bagnotka
|
1
|
2009-11-25 09:52
|
|
kiedy tak nttsystem wroci na 1.5 po takich spadkach
|
~bagnotka
|
4
|
2009-11-24 13:55
|
|
TYLKO NTT SYSTEM
|
~KOLES OD KASY
|
4
|
2009-11-23 10:35
|
|
NTTSYSTEM TERAZ TYLKO GORA NIE MA CHETNYCH NA S
|
~bagnotka
|
16
|
2009-11-20 21:13
|
|
NTTSYSTEM WYKRES KTO SIE NA TYM ZNA SUPER CZY ODBIJE JUZ
|
~bagnotka
|
2
|
2009-11-19 20:39
|
|
NTTSYSTEM KONIEC SPADKOW TERAZ POWRACA NA 1.5 NA SZCZYT
|
~bagnotka
|
1
|
2009-11-19 15:08
|
|
Sprawozdanie NTT System
|
~herakles
|
6
|
2009-11-18 13:49
|
|
Ubrani w NTT-bravo, bravo,
|
~jacer
|
12
|
2009-11-18 09:54
|
|
Poeci pracuja w dziale finansow NTT !!!!
|
~CKN
|
2
|
2009-11-17 09:02
|
|
NTTSYSTEM WK/A 2,22pln
|
~aaa
|
2
|
2009-11-16 08:37
|
|
100 zlotych juz blisko
|
~frania
|
5
|
2009-11-14 07:24
|
|
PERMEDIA -perełka giełd /zyski 3 kw/ teraz 9zł /wkrótce 50zł / c/wk 0,7
|
~ Toim
|
2
|
2009-11-13 13:38
|
|
No to jutro spadamy, wiara we wzrosty spadla
|
jacer
|
3
|
2009-11-12 19:44
|
|
wzorcowy odpal i dlugie WIDLY-tu moga byc dalsze pompki!!!!
|
~Bilioner
|
9
|
2009-11-12 18:30
|
|
wzrosty dopiero przed nami zasieg 5 zl!!!
|
~maro
|
8
|
2009-11-12 18:26
|
|
Kiszonka! Przesiadka na spolke z infem
|
~Edddie
|
2
|
2009-11-12 13:14
|
|
I co niedowiarki jak mówiłem ze to firma do bani ,cała giełda w góre
|
~jacer
|
10
|
2009-11-12 09:17
|
|
Kiszonka. cena docelowa 1 zł
|
~jacer
|
2
|
2009-11-11 20:59
|
|
!!! INDEXCOP !!!!!!!!!!!! ZARAZ ODPAŁ :) $$$$$$ INDEXCOP $$$$$$$$$$$$$$
|
~Toim
|
9
|
2009-11-10 20:17
|
|
$$$$$$$$ INDEXCOP - okazja !!!!!!!!! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
|
~Toim
|
3
|
2009-11-10 13:10
|
|
NTTSystem
|
~dybel
|
1
|
2009-11-10 13:09
|
|
Będzie dobrze.
|
~Kris
|
1
|
2009-11-03 15:18
|
|
===NTTSystem KRÓL idziemy na wk 2,32 zł !!!!!!!!!!a potem emis.4,50zl
|
~optymista
|
24
|
2009-11-03 08:48
|
|
nasza perełka spadnie do 1 zł :(((((((((((((((((((((((((((((
|
~jacer
|
2
|
2009-11-02 16:01
|