Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spadki spadki spadki??? ~herakles 9 2009-12-08 08:58
Co jest z ta spółka ,dlaczego nikt jej nie lubi?????? ~hgw 5 2009-12-06 12:09
Chcę się obkupić NTT System ~herakles007 13 2009-12-01 11:16
NTTSYSTEM KIEDY TO RUSZY TYLE CZASU SIE KISI PO TAKIM ~bagnotka 3 2009-11-26 17:07
kto się dał nabrać na te 1,27? ~jac 2 2009-11-26 09:10
Sprzedaż komputerów spadła w III kw o 18% ~herakles 10 2009-11-25 16:50
NTTSYSTEM WRACAJ NA 1.5 PORA DLA CIEBIE ~bagnotka 1 2009-11-25 09:52
kiedy tak nttsystem wroci na 1.5 po takich spadkach ~bagnotka 4 2009-11-24 13:55
TYLKO NTT SYSTEM ~KOLES OD KASY 4 2009-11-23 10:35
NTTSYSTEM TERAZ TYLKO GORA NIE MA CHETNYCH NA S ~bagnotka 16 2009-11-20 21:13
NTTSYSTEM WYKRES KTO SIE NA TYM ZNA SUPER CZY ODBIJE JUZ ~bagnotka 2 2009-11-19 20:39
NTTSYSTEM KONIEC SPADKOW TERAZ POWRACA NA 1.5 NA SZCZYT ~bagnotka 1 2009-11-19 15:08
Sprawozdanie NTT System ~herakles 6 2009-11-18 13:49
Ubrani w NTT-bravo, bravo, ~jacer 12 2009-11-18 09:54
Poeci pracuja w dziale finansow NTT !!!! ~CKN 2 2009-11-17 09:02
NTTSYSTEM WK/A 2,22pln ~aaa 2 2009-11-16 08:37
100 zlotych juz blisko ~frania 5 2009-11-14 07:24
PERMEDIA -perełka giełd /zyski 3 kw/ teraz 9zł /wkrótce 50zł / c/wk 0,7 ~ Toim 2 2009-11-13 13:38
No to jutro spadamy, wiara we wzrosty spadla jacer 3 2009-11-12 19:44
wzorcowy odpal i dlugie WIDLY-tu moga byc dalsze pompki!!!! ~Bilioner 9 2009-11-12 18:30
wzrosty dopiero przed nami zasieg 5 zl!!! ~maro 8 2009-11-12 18:26
Kiszonka! Przesiadka na spolke z infem ~Edddie 2 2009-11-12 13:14
I co niedowiarki jak mówiłem ze to firma do bani ,cała giełda w góre ~jacer 10 2009-11-12 09:17
Kiszonka. cena docelowa 1 zł ~jacer 2 2009-11-11 20:59
!!! INDEXCOP !!!!!!!!!!!! ZARAZ ODPAŁ :) $$$$$$ INDEXCOP $$$$$$$$$$$$$$ ~Toim 9 2009-11-10 20:17
$$$$$$$$ INDEXCOP - okazja !!!!!!!!! $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ~Toim 3 2009-11-10 13:10
NTTSystem ~dybel 1 2009-11-10 13:09
Będzie dobrze. ~Kris 1 2009-11-03 15:18
===NTTSystem KRÓL idziemy na wk 2,32 zł !!!!!!!!!!a potem emis.4,50zl ~optymista 24 2009-11-03 08:48
nasza perełka spadnie do 1 zł :((((((((((((((((((((((((((((( ~jacer 2 2009-11-02 16:01
[x]
NTTSYSTEM 7,53% 15,70 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.