Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
najwyższy czas aby rosnąć z rynkiem-rekomenduje- 2zł buffettt 5 2010-05-27 09:53
Sygnały AT ~herakles 5 2010-05-26 09:30
nttsystem- możliwe że wybije ze spodka jak wybije zasięg 3zł buffettt 4 2010-05-12 21:15
NTTSYSTEM ladnie trzyma kurs. Pozdrawiam serdecznie. ~zlota strzala 6 2010-05-06 23:20
Teraz to juz tylko spadki ~jacer 3 2010-05-01 21:17
NTT -> 1.20 Ciekawa liczba na NTT ~Kacper 4 2010-04-29 12:31
ten NTT to jakiś trup inwestycyjny ? nikt tego nie kupuje ? obroty ZERO ~Bumela 4 2010-04-29 07:32
tu się szykuje jazda!!!! ~ms 8 2010-04-26 16:20
Z Optimusa na NTT przeskakiwanie ~morze 3 2010-04-20 10:03
Droga do wzrostów otwarta ;-)Pokonane opory ,wysoki wolumen facet1978 6 2010-04-14 23:41
A kiedy będą longi? Jeżeli piszecie o spadkach ~Tomash 2 2010-04-13 21:42
Propozycja Fuzji --- Może by to wyszło ?????????? ~abc 7 2010-03-30 15:58
Jutro uciekamy z papierka NTT spada 10% AT tak mówi ~jacer 6 2010-03-26 08:02
a ja mysle i mysle i wiem kupuje ,jak spółka przetrwała kryzys to na 2 z ~jacer 5 2010-03-25 22:36
Jakbyś chciał tanio(pod złotówką) zebrać NTT ~herakles 1 2010-03-25 13:29
Bedziemy mieli teraz duze odbicie , informatyka pójdzie do góry!!!!!!! ~jacer 7 2010-03-21 19:39
huśtawka cen na NTTSYSTEM ~adi42 1 2010-03-19 15:40
NTT - UŚREDNIACIE?????? ~herakles 1 2010-03-15 11:38
dzis NTT startuje - mozna jeszcze wsiadać -ilosc miejsc ograniczona ~apollo II 1 2010-03-10 10:51
Jutro NTT odpali silniki orbitalne i poleci na Marsa ! ~Goldenbaum 2 2010-03-10 08:41
ZUS ogłosił przetarg na 10 tys. komputerów stacjonarnych ! ~wiedzmin 4 2010-03-09 16:14
zus -zamówienie może być warte nawet kilkadziesiąt mln zł. ~wiedzmin 1 2010-03-09 15:57
ludziska - kupujta ntt dzis moze jeszcze wywalić +20% a moze i wiecej ? ~NTT-towiec 5 2010-03-09 15:32
kupiłem NTT - jak wywali w kosmos to pewnie z 50% ! ~Marcco 4 2010-03-08 09:48
Do d.. ~Buffettowa 4 2010-03-03 09:38
NTT, wyniki po sesji 02.03.2010 ~Tadek 8 2010-03-02 21:57
Po co to kupujecie ??? przecież wyniki zanoszą się fatalne ~baeiwwy5 1 2010-03-02 13:18
Dlaczego nie realizują się zlecenia? ~ladaco 1 2010-03-01 09:38
A TAK PATRZALEM NA TO 1.15 I JUZ PO PTOKACH ~Ramirez 15 2010-02-23 22:00
Widzicie oferty kupna ~herakles 10 2010-02-18 12:06
[x]
NTTSYSTEM 1,42% 14,30 2026-06-25 15:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.