Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NTT SYSTEM Apel do akcjonariuszy! ~mis malinowy 7 2010-11-09 11:03
Zwalacze kursu po mału wymiętkają ~herakles 10 2010-11-08 09:03
KOLEJORZ gdzie jest pan pikuś ? :) ~mis malinowy 2 2010-11-05 12:44
NTTSYSTEM ninjaa 25 2010-11-04 12:09
CZY KTOS WIE O CO TU CHODZI??? ~123 4 2010-11-03 11:35
NTT System wybuduje blok INFO !!!!! ~byczek fernando 10 2010-11-03 09:17
TISZE jediesz DALIE budiesz ~mały wania 11 2010-11-02 07:47
nie spać zwiedzać ~kapiszon 5 2010-10-27 11:40
NTT SYSTEM no to bedzie sie działo ~igor 4 2010-10-27 09:20
NTT deweloperka pytanie ~ciekawski 1 2010-10-26 11:08
kto tak z ukrycia skupuje non-stop te akcje ? bedzie przejęcie cy-cuś ? ~bumela 4 2010-10-25 15:13
NTT komiczny spadek ~cyrk 11 2010-10-25 08:32
!!! NTT SYSTEM !!! ~czaruś 7 2010-10-24 18:46
czas na spadek ~igor 1 2010-10-18 18:25
NTT nie badzcie uparci jedzcie juz.... ~czaruś 22 2010-10-17 21:39
NTT kosmiczny spodek ~marsjanin 11 2010-10-15 21:38
NTT SYSTEM SA otwarcie postępowania likwidacyjnego spółki IT Commerce ~czaruś 7 2010-10-11 17:24
NTT - zbieranie sił - spodek norbi76 4 2010-10-04 13:37
Sytuacja jest napieta jak baranie jaja ... ~baran 21 2010-09-30 11:37
Czy tu są jakieś szanse na wzrosty w najbliższym czasie ? ~realista 8 2010-09-28 10:27
zamkne MORDĘ tylko niech tu sie zacznie cos dziac... ~mordka 4 2010-09-27 15:26
PRONOX VS NTT ~maly baran 4 2010-09-25 12:11
NTT ~czaruś 6 2010-09-23 15:40
NTT System cos ZNALAZLEM przez przypadek :D :D info ~czaruś 11 2010-09-22 22:34
czy kiedys zaswieci slonce ... czy dostaniemy z pioruna? ~czaruś 19 2010-09-21 11:52
kto tak z ukrycia skupuje non-stop te akcje ? bedzie przejęcie cy-cuś ? ~bumela 1 2010-09-20 09:32
kto tak z ukrycia skupuje non-stop te akcje ? bedzie przejęcie cy-cuś ? ~bumela 1 2010-09-20 09:32
jaki dziś kurs zamkniecia NTT ? obstawiam +20% i kurs 1,40 !!!!!!! ~Sondaż !!! 11 2010-09-20 09:16
Grzesiek Leszczyński w jakich spolkach jeszcze jest? ~czaruś 1 2010-09-18 10:17
czy NTT pójdzie już dziś 30% do góry czy dopiero jutro ? ~Jasiu 8 2010-09-17 11:25
[x]
NTTSYSTEM 0,75% 13,45 2026-06-23 16:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.